Porzellan Zahl der Lose: 373
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2847144
11268
450
14000
2937778
11269
450
Herendi Tertia 6 db süteményes tányér. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 19 cm
2961120
11270
450
Herendi lábas kínáló. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 13 cm, d: 14 cm
2986603
11271
450
Herendi halon ülő puttó, kézzel festett, jelzett porcelán figura hibátlan állapotban, m: 12 cm 2987196
11272
450
Herendi 6 darab fehér mázas állatfigura, jelzéssel, kis kopottsággal, m: 4-12 cm 2987198
11273
450
Herendi 6 darab fehér mázas állatfigura és törpefigura, jelzéssel, kis kopottsággal, m: 4-15 cm 2987200
11274
450
Herendi 6 darab fehér mázas állatfigura és törpefigura, jelzéssel, kis kopottsággal, m: 4-14 cm 2987205
11275
450
Herendi 6 darab fehér mázas állatfigura, jelzéssel, kis kopottsággal, m: 6-12 cm 2987649
11276
450
Herendi porcelán csizmás kandúr, kézzel festett, II. oszt, jelzett, hibátlan, m: 16 cm 2993760
11277
450
Herendi Viktória mintás (VBO) lapostányér, jelzéssel, minimális kopásnyomokkal, d: 25,5 cm 2847167
11278
450
2953735
11279
450
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF