Porzellan

Zahl der Lose: 373

11268.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Herendi Tertia 6 db süteményes tányér. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 19 cm
11269.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Herendi lábas kínáló. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 13 cm, d: 14 cm
11270.

Rufpreis:
8 000 HUF

Herendi halon ülő puttó, kézzel festett, jelzett porcelán figura hibátlan állapotban, m: 12 cm
11271.

Rufpreis:
10 000 HUF

Herendi 6 darab fehér mázas állatfigura, jelzéssel, kis kopottsággal, m: 4-12 cm
11272.

Rufpreis:
12 000 HUF
10

Herendi 6 darab fehér mázas állatfigura és törpefigura, jelzéssel, kis kopottsággal, m: 4-15 cm
11273.

Rufpreis:
12 000 HUF
17

Herendi 6 darab fehér mázas állatfigura és törpefigura, jelzéssel, kis kopottsággal, m: 4-14 cm
11274.

Rufpreis:
12 000 HUF
17

Herendi 6 darab fehér mázas állatfigura, jelzéssel, kis kopottsággal, m: 6-12 cm
11275.

Rufpreis:
12 000 HUF
15

Herendi porcelán csizmás kandúr, kézzel festett, II. oszt, jelzett, hibátlan, m: 16 cm
11276.

Rufpreis:
12 000 HUF

Herendi Viktória mintás (VBO) lapostányér, jelzéssel, minimális kopásnyomokkal, d: 25,5 cm
11277.

Rufpreis:
12 000 HUF

11278.

Rufpreis:
8 000 HUF

11279.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF