https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Porzellan Zahl der Lose: 373
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2945449
11244
450
0
42000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
1978 Hollóházi Szász Endre Pax porcelán falidísz, eredeti díszdobozában, jelzéssel, hibátlan, d: 15 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2945478
11245
450
0
42000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Satsuma madármintás tál, Meiji-korszak, jelzéssel, kézzel festett, hibátlan, d: 15,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2993620
11246
450
0
15000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
L&CH antik mosdótál, gazdag matricás virágmintás díszítéssel, jelzéssel, lepattanással, d: 41 cm, m: 15 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2987095
11247
450
0
20000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Josef Steidl Znaim virágmintás dísztányér. Jelzéssel, aukciós címkékkel, kopással, d: 39 cm 2993556
11248
450
0
22000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
T. Surányi Anna (1947 - ): Termés váza. Ornamentikus formavilágú váza, jelzéssel, hibátlan, m: 15 cm 2866051
11249
450
0
200000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Goebel 47 darabos étkészlet, porcelán, jelzett, szép állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2866052
11250
450
0
100000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
KPM berlini 32 darabos étkészlet, porcelán, jelzett, kopásokkal, néhány darabon lepattanás.
Das Lot is nicht erreichbar
2747429
11251
450
0
40000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
16 részes angol Alfred Meakin, fajansz készlet, fácános motívummal, kopásokkal.
Das Lot is nicht erreichbar
2840712
11252
450
0
46000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Angol fajansz étkészlet, jelzett, mázrepedésekkel.
Das Lot is nicht erreichbar
2754617
11253
450
0
30000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Limoges manufaktúra, leveses tál alátéttel, kézzel festett porcelán, jelzett, minimális kopással, Terv: Delmotte. 47x31x30 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2955898
11254
450
0
10000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Royal Dux esernyős hölgy zöld ruhában, festett biszkvit porcelán, jelzéssel, hibátlan, m: 23,5 cm 2955890
11255
450
0
20000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Royal Dux legyezős hölgy, ritka lilás színű szoknyával, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 21 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse