https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Porzellan

Zahl der Lose: 373

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1978 Hollóházi Szász Endre Pax porcelán falidísz, eredeti díszdobozában, jelzéssel, hibátlan, d: 15 cm
1
11244.

1978 Hollóházi Szász Endre Pax porcelán falidísz, eredeti díszdobozában, jelzéssel, hibátlan, d: 15 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
EUR
,
131,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Satsuma madármintás tál, Meiji-korszak, jelzéssel, kézzel festett, hibátlan, d: 15,5 cm
1
11245.

Satsuma madármintás tál, Meiji-korszak, jelzéssel, kézzel festett, hibátlan, d: 15,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
EUR
,
131,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
L&CH antik mosdótál, gazdag matricás virágmintás díszítéssel, jelzéssel, lepattanással, d: 41 cm, m: 15 cm
1
11246.

L&CH antik mosdótál, gazdag matricás virágmintás díszítéssel, jelzéssel, lepattanással, d: 41 cm, m: 15 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
EUR
,
46,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Josef Steidl Znaim virágmintás dísztányér. Jelzéssel, aukciós címkékkel, kopással, d: 39 cm
1
11247.

Josef Steidl Znaim virágmintás dísztányér. Jelzéssel, aukciós címkékkel, kopással, d: 39 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Zahl der Gebote:
4
 
T. Surányi Anna (1947 - ): Termés váza. Ornamentikus formavilágú váza, jelzéssel, hibátlan, m: 15 cm
1
11248.

T. Surányi Anna (1947 - ): Termés váza. Ornamentikus formavilágú váza, jelzéssel, hibátlan, m: 15 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
EUR
,
68,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Goebel 47 darabos étkészlet, porcelán, jelzett, szép állapotban.
1
11249.

Goebel 47 darabos étkészlet, porcelán, jelzett, szép állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
200 000 HUF
542,01
EUR
,
625,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
KPM berlini 32 darabos étkészlet, porcelán, jelzett, kopásokkal, néhány darabon lepattanás.
1
11250.

KPM berlini 32 darabos étkészlet, porcelán, jelzett, kopásokkal, néhány darabon lepattanás.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
EUR
,
312,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
16 részes angol Alfred Meakin, fajansz készlet, fácános motívummal, kopásokkal.
1
11251.

16 részes angol Alfred Meakin, fajansz készlet, fácános motívummal, kopásokkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
EUR
,
125,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Angol fajansz étkészlet, jelzett, mázrepedésekkel.
1
11252.

Angol fajansz étkészlet, jelzett, mázrepedésekkel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
EUR
,
143,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Limoges manufaktúra, leveses tál alátéttel, kézzel festett porcelán, jelzett, minimális kopással, Terv: Delmotte. 47x31x30 cm
1
11253.

Limoges manufaktúra, leveses tál alátéttel, kézzel festett porcelán, jelzett, minimális kopással, Terv: Delmotte. 47x31x30 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
EUR
,
93,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Royal Dux esernyős hölgy zöld ruhában, festett biszkvit porcelán, jelzéssel, hibátlan, m: 23,5 cm
1
11254.

Royal Dux esernyős hölgy zöld ruhában, festett biszkvit porcelán, jelzéssel, hibátlan, m: 23,5 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Royal Dux legyezős hölgy, ritka lilás színű szoknyával, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 21 cm
1
11255.

Royal Dux legyezős hölgy, ritka lilás színű szoknyával, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 21 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse