https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Porzellan Zahl der Lose: 373
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2954358
11232
450
0
70000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Herendi Hófehérke és a hét törpe, kézzel festett, jelzett, Hófehérke koronája sérült, egyébként hibátlan, m: 5 és 14 cm között.
Das Lot is nicht erreichbar
2628534
11233
450
0
160000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Viktória mintás váza, Fischer Vilmos, Kolozsvár, 1881, kézzel festett porcelán, jelzett, kopott, Balla József nagybányai festő lakásából, m: 53 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2989107
11234
450
0
28000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1885 Zsolnay bödön. Magastüzű ún. pink mázas, formába öntött finomfajansz, jelzett, egy kis lepattanással. m: 27 cm 2989070
11235
450
0
18000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1885 Zsolnay bödön. Magastüzű ún. pink mázas, formába öntött finomfajansz, jelzett, hajszálrepedésekkel. Kis lepattanással m: 19 cm 2622523
11236
450
0
75000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Fali dísztál pár. Színes mázakkal festett fajansz. Öblében Ámor és Psziché jelenettel. Jelzett. Formaszám: 20672. XIX sz. második fele. Korának megfelelő mázrepedésekkel, mázhibával, apró máz lepattanásokkal és kopásokkal. d: 40 cm (CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL)
Das Lot is nicht erreichbar
2989661
11237
450
0
1000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Hatalmas méretű modern kínai váza, talapzattal. Máz alatti kobaltkék színnel kézzel festett, jó állapotban, jelzés nélkül, m: 115 cm CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL/ONLY PERSONAL COLLECTION 2927581
11238
450
0
80000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Zsolnay eozin és ökörvérmázas váza / lámpatest virág díszítéssel. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 26,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2970398
11239
450
0
60000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Zsolnay repesztett ökörvér (eozin) mázas porcelán váza, 1960-as évek. Jelzett, apró mázelszíneződéssel, m: 32 cm. Ritka!
Das Lot is nicht erreichbar
2461635
11240
450
0
100000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Zsolnay süteményes készlet. Porcelánfajansz. Öblében elefántcsontszín alapmázon virágok, magastüzű, színes mázakkal festve. Hajszálrepedt és apróbb csorbák. Hátoldalán jelzett: mázalatti kékkel festett családi jegy. Zsolnay, Pécs, 1880 körül. Süteményes tányér, d: 22 cm, talpas tál, m:10cm, d:30cm (CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL/ONLY PERSONAL COLLECTION)
Das Lot is nicht erreichbar
2968840
11241
450
0
50000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Zsolnay díszváza. Formába öntött porcelán. Felületén színesen festett táncoló, zenélő alakok. Török János modellje, 1960. Alján jelzett: zölddel bélyegzett márkajel. Zsolnay-gyár, (Pécsi Porcelángyár), 1960-as évek. M.: 40,5 cm Irodalom: Kovács Orsolya: Zsolnay modern, 1953-1990. Pécs, 2020., 110. oldal. Hibátlan, aljánál gyári tűzhibával, m: 40,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2967839
11242
450
0
40000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Zsolnay eozin nőalakos váza, kis gyári mázhibával, egyébként hibátlan, pajzspecsétes, m: 24,5
Das Lot is nicht erreichbar
2963173
11243
450
0
50000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Cseh Alt WIen biedemeier porcelán mokkás készlet. Hat személyes komplett. Hozzávaló tálcával Matricás, jelzett, kis kopással 45x24 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse