https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Porzellan Zahl der Lose: 373
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2963159
11256
450
0
24000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Rosenthal virág mintás porcelán süteményes készlet. Hat személyes komplett, kézzel festett, jelzett, kis kopással
Das Lot is nicht erreichbar
2963138
11257
450
0
40000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Rosenthal Pompadour porcelán teás készlet. Hat személyes komplett, hibátlan
Das Lot is nicht erreichbar
2807368
11258
450
0
18000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Herendi kék virágmintás levesestál, jelzett, korának megfelelő állapotban. 34x20,5x22 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2807381
11259
450
0
10000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Herendi kék virágmintás nagyméretű teáskanna, jelzett, korának megfelelő állapotban. 31x18x17,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2992031
11260
450
0
28000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Herendi tigriskölykök, kézzel festett porcelán, jelzett, minimális kopásokkal, m: 17 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2987643
11261
450
0
26000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Herendi agár. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, h: 29 cm 2962806
11262
450
0
20000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Herendi tavaszi virág mintás porcelán süteményes készlet. Hiányos. 5 + 1 db. Kézzel festett, jelzett, kopással d: 19 cm, 26 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2760815
11263
450
0
16000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Antik Óherendi virágmintás főzelékes tál, jelzett, Dezs 78, kopásokkal, d: 25,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2992939
11264
450
0
20000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Herendi Viktória mintás talpas kaspó, oroszlánlábas, kézzel festett, jelzett, kis kopással, m: 18 cm, d: 20,5 cm 2991031
11265
450
0
18000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Herendi kék Waldstein mintás kávés szervírozó készlet 3 darabos: kanna cukortartó, tejkiöntő. Kézzel festett, jelzett, cukortartó rózsán apró lepattanással. Kanna m: 18 cm 2847164
11266
450
0
12000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Herendi kék virágmintás ragutál, jelzett, kis kopással, 25 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2847145
11267
450
0
14000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Herendi kék virágmintás 8 db lapos tányér, jelzett, kis kopással, 27 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse