Porzellan

Zahl der Lose: 373

11256.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Rosenthal Pompadour porcelán teás készlet. Hat személyes komplett, hibátlan
11257.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

11258.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

11259.

Rufpreis:
10 000 HUF

11260.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Herendi agár. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, h: 29 cm
11261.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Herendi tavaszi virág mintás porcelán süteményes készlet. Hiányos. 5 + 1 db. Kézzel festett, jelzett, kopással d: 19 cm, 26 cm
11262.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

11263.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Herendi Viktória mintás talpas kaspó, oroszlánlábas, kézzel festett, jelzett, kis kopással, m: 18 cm, d: 20,5 cm
11264.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Herendi kék Waldstein mintás kávés szervírozó készlet 3 darabos: kanna cukortartó, tejkiöntő. Kézzel festett, jelzett, cukortartó rózsán apró lepattanással. Kanna m: 18 cm
11265.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

11266.

Rufpreis:
12 000 HUF

11267.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF