Porzellan Zahl der Lose: 373
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2866071
11376
450
30000
2953226
11377
450
22000
Szekeres Károly (1940-2016): Színes repesztett díszváza, porcelán, kézzel festett, jelzett az oldalán alul, hibátlan, 13,5x14x9 cm 2945415
11378
450
48000
ZJ Herend tigris, jelzéssel, hibátlan, h: 16 cm, m: 7 cm
2993280
11379
450
19. sz., Meissen stílusú máz alatti festéssel díszített csésze alátéttel, 4 db, kopással, jelzéssel
2987166
11380
450
cca 1900-1920 Fischer Emil Budapest leveses tál, jelzéssel, minimális kopottsággal, 31x19x19 cm
2989740
11381
450
Cseh antik historizáló mintás teás készlet, 4 személyes, matricás, klf jelzésekkel, kopással, sérüléssel, 5 tálkával
2986092
11382
450
Nagyméretű kínai mintás padlóváza, masszába nyomott és festett díszítéssel, jelzéssel, minimális kopottsággal, m: 60 cm CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL/ONLY PERSONAL COLLECTION
2378224
11383
450
14000
2963147
11384
450
Rosenthal Pompadour porcelán süteményes készlet. Hat személyes komplett, hibátlan
2994434
11385
450
4 db gyógyszeres edény. Kézzel festett, formába nyomott 1719 számmal, jelzés nélkül, fedelével m: 15 cm
2994490
11386
450
15000
Fischer Ignác fajansz lapos és mély tányér . Össz 2 db. Máz alatti festés jelzett, kisebb sérülésekkel d 25,5 cm 2987960
11387
450
1900 Bernard Bloch váza. Ovális alapforma, futóvirág mintával, jelzéssel, talpánál pattanásokkal, m: 20 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF