Porzellan

Zahl der Lose: 373

11376.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Szekeres Károly (1940-2016): Színes repesztett díszváza, porcelán, kézzel festett, jelzett az oldalán alul, hibátlan, 13,5x14x9 cm
11377.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

ZJ Herend tigris, jelzéssel, hibátlan, h: 16 cm, m: 7 cm
11378.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

19. sz., Meissen stílusú máz alatti festéssel díszített csésze alátéttel, 4 db, kopással, jelzéssel
11379.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

cca 1900-1920 Fischer Emil Budapest leveses tál, jelzéssel, minimális kopottsággal, 31x19x19 cm
11380.

Rufpreis:
12 000 HUF

Cseh antik historizáló mintás teás készlet, 4 személyes, matricás, klf jelzésekkel, kopással, sérüléssel, 5 tálkával
11381.

Rufpreis:
12 000 HUF

Nagyméretű kínai mintás padlóváza, masszába nyomott és festett díszítéssel, jelzéssel, minimális kopottsággal, m: 60 cm CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL/ONLY PERSONAL COLLECTION
11382.

Rufpreis:
12 000 HUF

11383.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Rosenthal Pompadour porcelán süteményes készlet. Hat személyes komplett, hibátlan
11384.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

4 db gyógyszeres edény. Kézzel festett, formába nyomott 1719 számmal, jelzés nélkül, fedelével m: 15 cm
11385.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Fischer Ignác fajansz lapos és mély tányér . Össz 2 db. Máz alatti festés jelzett, kisebb sérülésekkel d 25,5 cm
11386.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

1900 Bernard Bloch váza. Ovális alapforma, futóvirág mintával, jelzéssel, talpánál pattanásokkal, m: 20 cm
11387.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF