Porzellan Zahl der Lose: 373
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2965516
11497
450
cca 1950 Schwarzenhammer virágmintás váza, jelzéssel, kis kopottsággal, m: 37,5 cm
2956724
11498
450
4400
Antik lilavirágos tál és kiöntő, jelzéssel, a tálon hajszálrepedéssel, d: 25 cm, m: 18 cm
2925342
11499
450
Porcelán előételes kínáló tál készlet rattan tálcával d: 31 cm
2991613
11500
450
Antik porcelán kancsó kézzel festett lóhere mintával, jelzés nélkül, kopással, m: 22 cm
2991771
11501
450
2200
Epiag antik porcelán talpas kínáló, matricás kék virágmintával, kopással, d: 23 cm, m: 13 cm 2986781
11502
450
Wedgwood relief mintás ékszertartó dobozka, biszkvit porcelán, jelzett, hibátlan, 9,5x5 cm
2989769
11503
450
2 darab kínai leveses tál, egyiken repedéssel, jelzéssel, d: 11,5 cm 2993363
11504
450
Nagy méretű német porcelán papagáj, jelzéssel, sérülésekkel, m: 29,5 cm 2993358
11505
450
3800
Antik cseh parfümtartó üveg zománcos festéssel, színezett tejüveg + antik kínai tubákos porcelán tégely. Minimális kopottsággal, m: 14-16 cm 2987671
11506
450
Antik német porcelán figura: Anya lányaival. Kézzel festett, jelzett, szoknyákon apró sérülésekkel, m: 17 cm 2987675
11507
450
Élénk színekkel festett kutyamintás fedeles váza. Hibátlan, m: 24 cm 2987545
11508
450
2 darab festett porcelán patikai edény, egyik jelzett, kis kopással, m: 16-31 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF