Porzellan

Zahl der Lose: 373

cca 1950 Schwarzenhammer virágmintás váza, jelzéssel, kis kopottsággal, m: 37,5 cm
11497.

Rufpreis:
4 000 HUF

Antik lilavirágos tál és kiöntő, jelzéssel, a tálon hajszálrepedéssel, d: 25 cm, m: 18 cm
11498.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Porcelán előételes kínáló tál készlet rattan tálcával d: 31 cm
11499.

Rufpreis:
4 000 HUF

Antik porcelán kancsó kézzel festett lóhere mintával, jelzés nélkül, kopással, m: 22 cm
11500.

Rufpreis:
3 000 HUF

Epiag antik porcelán talpas kínáló, matricás kék virágmintával, kopással, d: 23 cm, m: 13 cm
11501.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Wedgwood relief mintás ékszertartó dobozka, biszkvit porcelán, jelzett, hibátlan, 9,5x5 cm
11502.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

2 darab kínai leveses tál, egyiken repedéssel, jelzéssel, d: 11,5 cm
11503.

Rufpreis:
3 000 HUF
14

Nagy méretű német porcelán papagáj, jelzéssel, sérülésekkel, m: 29,5 cm
11504.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Antik cseh parfümtartó üveg zománcos festéssel, színezett tejüveg + antik kínai tubákos porcelán tégely. Minimális kopottsággal, m: 14-16 cm
11505.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Antik német porcelán figura: Anya lányaival. Kézzel festett, jelzett, szoknyákon apró sérülésekkel, m: 17 cm
11506.

Rufpreis:
2 000 HUF
19

Élénk színekkel festett kutyamintás fedeles váza. Hibátlan, m: 24 cm
11507.

Rufpreis:
3 000 HUF

2 darab festett porcelán patikai edény, egyik jelzett, kis kopással, m: 16-31 cm
11508.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF