Porzellan Zahl der Lose: 373
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2975775
11521
450
2975770
11522
450
Arzberg 3 részes reggeliző, jelzett, hibátlan, d: 18 cm
2975767
11523
450
H & G Bavaria 3 részes reggeliző, jelzett, hibátlan, d: 19,5 cm
2975763
11524
450
Eschenbach Bavaria 3 részes reggeliző szett, jelzett, minimális kopottsággal, d: 19,5 cm
2975693
11525
450
Fürstenberg 3 részes reggeliző szett, jelzett, hibátlan, d: 19,5 cm
2990849
11526
450
2 db régi hasas bögre. Matricás, jelzett, javítással, kopással 11 cm
2852378
11527
450
Régi porcelán pecsenyés tál, jelzés nélkül, kopásokkal, 37x23 cm
2969008
11528
450
Gerzit gyűjtői söröskorsó, a gyár saját antik mintájával, körben figurális jelenetekkel díszítve, áttetsző barna mázas, jelzett, hibátlan, m: 13 cm 2990150
11529
450
2 db Drasche és Kőbányai porcelán váza, Kézzel festett, jelzett, kis kopással 8 cm, 10 cm
2968779
11530
450
12 darab porcelánbetétes ón tálka, kopással, d: cca 10 cm
2968803
11531
450
Martinroda virágmintás bonbonier, matricás, jelzett, hibátlan, 12,5x9x5 cm 2966376
11532
450
Gombát szedő lány porcelán figura, jelzéssel, hibátlan, m: 15 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF