Porzellan

Zahl der Lose: 373

I. világháborús Porcelán tejkiöntő Ferenc József és Vilmos császár arcképével. Matricás, jelzés nélkül, hibátlan 7 cm
11461.

Rufpreis:
4 000 HUF

Rosenthal porcelán kínáló tál. Matricás, jelzett, kis kopással 38x26 cm
11462.

Rufpreis:
5 000 HUF

Hüttl Tivadar Aquincum porcelán kancsó. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 18 cm
11463.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Hüttl Tivadar Aquincum porcelán kancsó. Kézzel festett, jelzett, minimális lepattanással a rózsán 21 cm
11464.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Rosenthal leveses tál. Aranyozott, jelzett, hibátlan d: 30 cm
11465.

Rufpreis:
4 000 HUF

Lippelsdorf libától félő kislány. Jelzéssel, hibátlan, 12x13 cm
11466.

Rufpreis:
4 000 HUF

Gerzit huszármintás söröskorsó pár, matricás díszítéssel, huszár figurális fedéllel, sasfigurás billentővel, jelzéssel, hibátlan, m: 26 cm
11467.

Rufpreis:
5 000 HUF

Grűnwald Mór porcelán csésze,kézzel festett, jelzett kopással d: 9 cm, m: 8 cm
11468.

Rufpreis:
5 000 HUF

Szecessziós porcelán szervírozótálca. Áttört mintás fogórésszel, felületén fekete fonton kézzel festett madaras virágmintával. Jelzése alján masszába nyomott formaszámozás. Kopott, d: 37 cm
11469.

Rufpreis:
5 000 HUF

2 db Vileroy & Boch kínáló táál, Fajansz, matricás, kis sérüléssel. 22, 26 cm
11470.

Rufpreis:
6 000 HUF

Kertész Györgyné Szofi: Női portré. Falidísz pár. Jelzéssel, hibátlan, d: 18,5 cm
11471.

Rufpreis:
6 000 HUF

11472.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF