Porzellan Zahl der Lose: 373
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2994108
11461
450
I. világháborús Porcelán tejkiöntő Ferenc József és Vilmos császár arcképével. Matricás, jelzés nélkül, hibátlan 7 cm 2962779
11462
450
Rosenthal porcelán kínáló tál. Matricás, jelzett, kis kopással 38x26 cm 2972748
11463
450
Hüttl Tivadar Aquincum porcelán kancsó. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 18 cm 2972802
11464
450
Hüttl Tivadar Aquincum porcelán kancsó. Kézzel festett, jelzett, minimális lepattanással a rózsán 21 cm
2961135
11465
450
Rosenthal leveses tál. Aranyozott, jelzett, hibátlan d: 30 cm 2990519
11466
450
Lippelsdorf libától félő kislány. Jelzéssel, hibátlan, 12x13 cm 2990522
11467
450
Gerzit huszármintás söröskorsó pár, matricás díszítéssel, huszár figurális fedéllel, sasfigurás billentővel, jelzéssel, hibátlan, m: 26 cm 2989201
11468
450
Grűnwald Mór porcelán csésze,kézzel festett, jelzett kopással d: 9 cm, m: 8 cm 2991338
11469
450
Szecessziós porcelán szervírozótálca. Áttört mintás fogórésszel, felületén fekete fonton kézzel festett madaras virágmintával. Jelzése alján masszába nyomott formaszámozás. Kopott, d: 37 cm
2989194
11470
450
2 db Vileroy & Boch kínáló táál, Fajansz, matricás, kis sérüléssel. 22, 26 cm 2991869
11471
450
Kertész Györgyné Szofi: Női portré. Falidísz pár. Jelzéssel, hibátlan, d: 18,5 cm
2987444
11472
450
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF