Porzellan

Zahl der Lose: 373

Porcelán kéz nagy méretű, márvány talapzaton 26 cm
11449.

Rufpreis:
4 000 HUF

Wallendorf porcelán lámpa két üveg búrával. Matricás, jelzett 48 cm
11450.

Rufpreis:
6 000 HUF

Copeland & Garett Late Spode fajansz kínáló tál. Matricás, jelzett hajszálrepedéssel 30x23 cm
11451.

Rufpreis:
5 000 HUF

Copeland & Garett Late Spode fajansz kínáló tál. Matricás, jelzett hajszálrepedéssel d: 31 cm
11452.

Rufpreis:
5 000 HUF

Copeland & Garett Late Spode fajansz leveses tál. Matricás, jelzett hajszálrepedéssel d: 29 cm
11453.

Rufpreis:
5 000 HUF
9

Ens porcelán madár figura. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 18 cm
11454.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38
14

Drasche (Kispest) galamb etető leány, kézzel festett porcelán, jelzett, hibátlan m:14cm
11455.

Rufpreis:
5 000 HUF
10

Fajansz kaspó antik jelenettel. Levonóképes, jelzés nélkül, apró kopással 16x16x15 cm
11456.

Rufpreis:
2 400 HUF

Rosenthal 1984 dísz tálka. Alkalmi kiadás. Matricás, jelzett, hibátlan 12 cm Dobozában
11457.

Rufpreis:
4 000 HUF

11458.

Rufpreis:
4 000 HUF

6 db-os karácsonyi mintás Coca Cola pohár készlet
11459.

Rufpreis:
4 000 HUF

RBA Marylin Monroe svéd porcelán kínáló tál, Matricás, jelzett, hibátlan 22x30 cm
11460.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF