Porzellan Zahl der Lose: 373
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2991915
11449
450
Porcelán kéz nagy méretű, márvány talapzaton 26 cm
2992347
11450
450
Wallendorf porcelán lámpa két üveg búrával. Matricás, jelzett 48 cm
2989094
11451
450
Copeland & Garett Late Spode fajansz kínáló tál. Matricás, jelzett hajszálrepedéssel 30x23 cm 2989099
11452
450
Copeland & Garett Late Spode fajansz kínáló tál. Matricás, jelzett hajszálrepedéssel d: 31 cm 2989102
11453
450
Copeland & Garett Late Spode fajansz leveses tál. Matricás, jelzett hajszálrepedéssel d: 29 cm 2989452
11454
450
4600
Ens porcelán madár figura. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 18 cm 2989473
11455
450
Drasche (Kispest) galamb etető leány, kézzel festett porcelán, jelzett, hibátlan m:14cm 2989481
11456
450
Fajansz kaspó antik jelenettel. Levonóképes, jelzés nélkül, apró kopással 16x16x15 cm
2988675
11457
450
Rosenthal 1984 dísz tálka. Alkalmi kiadás. Matricás, jelzett, hibátlan 12 cm Dobozában 2988681
11458
450
2992352
11459
450
6 db-os karácsonyi mintás Coca Cola pohár készlet 2992360
11460
450
RBA Marylin Monroe svéd porcelán kínáló tál, Matricás, jelzett, hibátlan 22x30 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF