Porzellan

Zahl der Lose: 373

Ukrán figurális porcelán pálinkás palack. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, m: 23 cm
11425.

Rufpreis:
4 000 HUF

Fraureuth porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, kopással 9 cn
11426.

Rufpreis:
8 000 HUF

Polonne ZHK szovjet porcelán szobor, Anya gyermekével, tervező: E. Lipisza, 1970-1980 körül. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 16,5 cm
11427.

Rufpreis:
8 000 HUF

11428.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Qianlong váza, jelzéssel, gésa jelenettel, minimális kopottsággal, m: 26 cm
11429.

Rufpreis:
5 000 HUF

Neundorf 2 darab porcelántojás ékszeres doboz, minimális kopottsággal, m: 10 cm
11430.

Rufpreis:
5 000 HUF

35 darabos porcelán állatfigura gyűjtemény, jó állapotban, zömmel m: 3-5 cm
11431.

Rufpreis:
5 000 HUF

Gerz vadászmintás söröskorsó, steinzeug, vadászjelenettel és vadászó puttós jelenettel díszített, jelzéssel, hibátlan, m: 17 cm
11432.

Rufpreis:
3 000 HUF

Gerzit original vadászkorsó, körben matt mázzal bevont vadászjelenetek, ornamentikus díszítéssel kialakított füllel, jelzéssel, hibátlan, m: 16,5 cm
11433.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Alföldi porcelán retro zöldség mintás köretes garnitúra, jelzéssel, kis kopással, d: 13 cm, 25 cm
11434.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Beyer kézzel festett vikingmintás söröskorsó, színes és matt mázakkal festett, jelzéssel, hibátlan, m: 17,5 cm
11435.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1926-1953 Wallendorf (Schaubach-Kunst) aranyrelief sárkánymintás váza, minimális kopottsággal, jelzéssel, m: 20 cm
11436.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF