Porzellan Zahl der Lose: 373
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2779709
11425
450
Ukrán figurális porcelán pálinkás palack. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, m: 23 cm
2850107
11426
450
Fraureuth porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, kopással 9 cn
2778945
11427
450
Polonne ZHK szovjet porcelán szobor, Anya gyermekével, tervező: E. Lipisza, 1970-1980 körül. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 16,5 cm
990505
11428
450
2989832
11429
450
Qianlong váza, jelzéssel, gésa jelenettel, minimális kopottsággal, m: 26 cm
2992814
11430
450
Neundorf 2 darab porcelántojás ékszeres doboz, minimális kopottsággal, m: 10 cm
2987174
11431
450
35 darabos porcelán állatfigura gyűjtemény, jó állapotban, zömmel m: 3-5 cm 2986262
11432
450
Gerz vadászmintás söröskorsó, steinzeug, vadászjelenettel és vadászó puttós jelenettel díszített, jelzéssel, hibátlan, m: 17 cm 2986261
11433
450
3800
Gerzit original vadászkorsó, körben matt mázzal bevont vadászjelenetek, ornamentikus díszítéssel kialakított füllel, jelzéssel, hibátlan, m: 16,5 cm 2986257
11434
450
4400
Alföldi porcelán retro zöldség mintás köretes garnitúra, jelzéssel, kis kopással, d: 13 cm, 25 cm 2986251
11435
450
Beyer kézzel festett vikingmintás söröskorsó, színes és matt mázakkal festett, jelzéssel, hibátlan, m: 17,5 cm 2986244
11436
450
cca 1926-1953 Wallendorf (Schaubach-Kunst) aranyrelief sárkánymintás váza, minimális kopottsággal, jelzéssel, m: 20 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF