Porzellan

Zahl der Lose: 373

19. sz., plasztikus rózsa díszítéssel bonbonier, bronz szerelékkel, d: 9 cm
11437.

Rufpreis:
5 000 HUF

Gerzit gyűjtői söröskorsó, körben biszkvit porcelán jelenetképekkel díszítve, jelzéssel, hibátlan, m: 16,5 cm
11438.

Rufpreis:
5 000 HUF

Original Gerzit gyűjtői söröskorsó, oldalán képtáblákban biszkvit porcelán jelenetek, mohaszínű mázzal egybekötve, jelzéssel, egy gyári mázhibát leszámítva hibátlan, m:18,5 cm
11439.

Rufpreis:
6 000 HUF

cca 1920-1930 Weimar "Petra" süteménykínáló készlet, festett és aranyozott díszítéssel, jelzéssel, hibátlan, d: 20 cm, 28,5 cm
11440.

Rufpreis:
6 000 HUF

Rosenthal studio-line porcelán kiöntő, Románc Sorozat, tervezte: Björn Winblad (1918-2006). Jelzéssel, hibátlan, m: 23,5 cm
11441.

Rufpreis:
5 000 HUF

Gerzit original régi söröskorsó, oldalán kartusokban portré díszítésekkel, jelzéssel, hibátlan, m: 15 cm
11442.

Rufpreis:
5 000 HUF

11443.

Rufpreis:
6 000 HUF

Goebel tejporcelán söröskorsó, ón fedéllel, jelzéssel, hibátlan, m: 18 cm
11444.

Rufpreis:
5 000 HUF

Antik tortatál, porcelán, jelzés nélkül, kopott, d: 38 cm
11445.

Rufpreis:
4 000 HUF

11446.

Rufpreis:
1 000 HUF

11447.

Rufpreis:
3 000 HUF

ENS porcelán bonbonier, figurális rózsákkal, kis lepattanások, jelzett, 18x10 cm
11448.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF