Porzellan Zahl der Lose: 373
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2993579
11437
450
19. sz., plasztikus rózsa díszítéssel bonbonier, bronz szerelékkel, d: 9 cm
2969024
11438
450
Gerzit gyűjtői söröskorsó, körben biszkvit porcelán jelenetképekkel díszítve, jelzéssel, hibátlan, m: 16,5 cm 2968998
11439
450
Original Gerzit gyűjtői söröskorsó, oldalán képtáblákban biszkvit porcelán jelenetek, mohaszínű mázzal egybekötve, jelzéssel, egy gyári mázhibát leszámítva hibátlan, m:18,5 cm 2968115
11440
450
cca 1920-1930 Weimar "Petra" süteménykínáló készlet, festett és aranyozott díszítéssel, jelzéssel, hibátlan, d: 20 cm, 28,5 cm 2975822
11441
450
Rosenthal studio-line porcelán kiöntő, Románc Sorozat, tervezte: Björn Winblad (1918-2006). Jelzéssel, hibátlan, m: 23,5 cm
2971610
11442
450
Gerzit original régi söröskorsó, oldalán kartusokban portré díszítésekkel, jelzéssel, hibátlan, m: 15 cm 2941477
11443
450
2971605
11444
450
Goebel tejporcelán söröskorsó, ón fedéllel, jelzéssel, hibátlan, m: 18 cm 2779651
11445
450
Antik tortatál, porcelán, jelzés nélkül, kopott, d: 38 cm 2597994
11446
450
2609597
11447
450
2824556
11448
450
ENS porcelán bonbonier, figurális rózsákkal, kis lepattanások, jelzett, 18x10 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF