Porzellan Zahl der Lose: 373
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2887917
11557
450
Delft stílusú holland szerelmespár, hibátlan, m: 11 cm
2940338
11558
450
3200
Wallendorf női arcmintás porcelán krémes tégely, fa fedéllel, matricás, jelzett, apró kopásokkal, d: 12 cm
2961161
11560
450
6 db japán szakés csésze. matricás, jelzett, hibátlan 5 cm
2988126
11561
450
Weimar antik tejporcelán reggeliző szett, aranyozással, jelzéssel, hibátlan, d: 20 cm
2988125
11562
450
Gerz vármintás és szőlőmintás boros / bólés pohár készlet. 6 db. Jelzéssel, hibátlan, m: 9,5 cm
2990512
11563
450
Jelzett görög porcelán csésze alátéttel szett, 6 db, 24k arannyal aranyozva, részben kézzel festve, minimális kopottsággal 2990848
11564
450
3400
AR Dresden virágmintás kínáló, kézzel festett, kis kopással, d: 23,5 cm 2991162
11565
450
Kahla 4 személyes játékporcelán készlet, dobozában
2991173
11566
450
4 darab modern porcelán bögre, hibátlan, m: 15,5 cm 2991179
11567
450
Sok darabos vintage stílusú porcelán tétel, közte antik darabokkal, fémtálcával, fémkiöntővel. Vegyes állapotban és méretben, garancia nélkül 2989177
11568
450
Auldon fajansz madaras tálka. Kézzel festett, jelzett, repedéssel 31x19 cm 2991328
11569
450
Kerubok mintás szecessziós fajansz falitál, masszába nyomott számozással jelzett, kopással, d: 20 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF