Porzellan

Zahl der Lose: 373

Jlmenau kobalt festésű kínáló. Aranyozott és zománcfestésű mintával. Jelzéssel, kopással, 29,5x21 cm
11570.

Rufpreis:
3 000 HUF

Retro fajansz kiöntő,. Jelzés nélkül, mázrepedésekkel 16 cm
11571.

Rufpreis:
3 000 HUF

Német porcelán bonbonniere antik jelenettel. Matricás, jelzett, kis kopással. Belül is mintás 10x8 cm
11572.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kispesti Porcelán fajansz váza. Virág mintás hajszál repedéssel, jelzett. 25 cm
11573.

Rufpreis:
2 000 HUF

Art deco stílusú lilás színezésű váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 26,5 cm
11574.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Gerzit madár alakú italtartó, jelzéssel, dugó nélkül, hibátlan, m: 17,5 cm
11575.

Rufpreis:
1 800 HUF

Copenhagen porcelán tálka, étkező társaság, matricás, jelzéssel, hibátlan, d: 11,5 cm
11576.

Rufpreis:
1 000 HUF

1980 Moszkvai olimpia Misa maci porcelán figura. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 9 cm
11577.

Rufpreis:
1 200 HUF

Drasche porcelán hattyú, kézzel festett, jelzett, kis kopással 14 cm
11578.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kőbányai porcelán bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, kis kopással 12 cm
11579.

Rufpreis:
2 400 HUF

Ikea 16845 retro váza, jelzéssel, hibátlan, m: 36,5 cm
11580.

Rufpreis:
3 000 HUF

Aquincum bólogatós porcelán kutya figura. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 7 cm
11581.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF