Porzellan Zahl der Lose: 373
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2991342
11570
450
Jlmenau kobalt festésű kínáló. Aranyozott és zománcfestésű mintával. Jelzéssel, kopással, 29,5x21 cm
2989197
11571
450
Retro fajansz kiöntő,. Jelzés nélkül, mázrepedésekkel 16 cm 2962800
11572
450
Német porcelán bonbonniere antik jelenettel. Matricás, jelzett, kis kopással. Belül is mintás 10x8 cm
2963192
11573
450
Kispesti Porcelán fajansz váza. Virág mintás hajszál repedéssel, jelzett. 25 cm
2941076
11574
450
Art deco stílusú lilás színezésű váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 26,5 cm
2941085
11575
450
Gerzit madár alakú italtartó, jelzéssel, dugó nélkül, hibátlan, m: 17,5 cm
2955838
11576
450
Copenhagen porcelán tálka, étkező társaság, matricás, jelzéssel, hibátlan, d: 11,5 cm
2961371
11577
450
1980 Moszkvai olimpia Misa maci porcelán figura. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 9 cm 2864162
11578
450
Drasche porcelán hattyú, kézzel festett, jelzett, kis kopással 14 cm 2864164
11579
450
Kőbányai porcelán bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, kis kopással 12 cm 2971591
11580
450
Ikea 16845 retro váza, jelzéssel, hibátlan, m: 36,5 cm
2954516
11581
450
Aquincum bólogatós porcelán kutya figura. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 7 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF