Porzellan Zahl der Lose: 373
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2686622
11594
450
2822654
11595
450
Férfi és nő, kézzel festett, biszkvit porcelán figura, 2 db. Jelzés nélkül, kis kopással, m: 12-13 cm
2917345
11596
450
Retro üzbég kézzel festett kobaltkék porcelán kínáló, jelzett, kis kopással, d: 11,28 cm
2932847
11597
450
Epiag DF szószos edény. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 22x10 cm 2932896
11598
450
Japán, kézzel festett teás csésze aljjal. Apró hajszál repedéssel
2932932
11599
450
Masnis fajansz edény. Máz alatti festéssel. Jelzés nélkül, mázrepedésekkel 13x13 cm 2973924
11600
450
Wallendorf halak mintás váza. Jelzéssel, aranyozott mintával, m: 13,5 cm
2925373
11601
450
2793084
11602
450
Bavaria porcelán tál, jelzett, kopott, d: 29 cm
2934784
11603
450
Antik japán szakés csésze, sérült, d: 7,5 cm, m: 5 cm
2934758
11604
450
Tunstall Adams angol madármintás váza, jelzéssel, kézzel festett, kopott, m: 8,5 cm
2424077
11605
450
600
Höchst porcelán levél formájú kínáló, jelzett, mázhibákkal, egészen apró lepattanással, 19x14,5 cm, m: 4 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF