Porzellan

Zahl der Lose: 373

cca 1930 Cseh porcelán kínáló, virágmintás, domború mintás, kis kopásokkal, jelzéssel, d: 31 cm
11473.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1840-1895 Waldenburg porcelán kínáló zöld peremfestéssel, kopásokkal, jelzéssel, d: 31,5 cm
11474.

Rufpreis:
1 600 HUF

Royal Dux mandolinos hölgy, biszkvit porcelán, keze sérült, jelzéssel, m: 21,5 cm
11475.

Rufpreis:
3 000 HUF

11476.

Rufpreis:
5 000 HUF

11477.

Rufpreis:
5 000 HUF

Békás porcelán bonbonniere. Kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan. 17x12 cm
11478.

Rufpreis:
4 000 HUF

Modern design porcelán váza. Üveg díszítéssel. Jelzés nélkül 26 cm
11479.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Virágmintás porcelán mustártartó kanállal, kézzel festett, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, kanál ragasztott, m: 13 cm
11480.

Rufpreis:
1 800 HUF

2 db kínai leveses tál, porcelán kanállal, egyik kanálon kis lepattanás, jelzett, d: 11,5 cm
11481.

Rufpreis:
3 000 HUF

Vadászjelenetekkel díszített porcelán markolat. Jelzéssel, hibátlan, h: 23 cm
11482.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Epiag antik teafőző edény. Fajansz. Jelzett, kis kopással. Három részes 24 cm
11483.

Rufpreis:
2 400 HUF

Aquincumi porcelán fésülködő akt. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, m: 15 cm
11484.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF