Porzellan Zahl der Lose: 373
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2895165
11473
450
cca 1930 Cseh porcelán kínáló, virágmintás, domború mintás, kis kopásokkal, jelzéssel, d: 31 cm
2895162
11474
450
cca 1840-1895 Waldenburg porcelán kínáló zöld peremfestéssel, kopásokkal, jelzéssel, d: 31,5 cm
2955912
11475
450
Royal Dux mandolinos hölgy, biszkvit porcelán, keze sérült, jelzéssel, m: 21,5 cm 2759122
11476
450
2759125
11477
450
2833809
11478
450
Békás porcelán bonbonniere. Kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan. 17x12 cm
2938976
11479
450
4400
Modern design porcelán váza. Üveg díszítéssel. Jelzés nélkül 26 cm
2555340
11480
450
Virágmintás porcelán mustártartó kanállal, kézzel festett, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, kanál ragasztott, m: 13 cm 2747466
11481
450
2 db kínai leveses tál, porcelán kanállal, egyik kanálon kis lepattanás, jelzett, d: 11,5 cm 2950848
11482
450
4400
Vadászjelenetekkel díszített porcelán markolat. Jelzéssel, hibátlan, h: 23 cm 2909546
11483
450
Epiag antik teafőző edény. Fajansz. Jelzett, kis kopással. Három részes 24 cm
2944271
11484
450
Aquincumi porcelán fésülködő akt. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, m: 15 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF