Porzellan Zahl der Lose: 373
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2779042
11485
450
2 db retro szovjet porcelán csésze, kobaltkék alapon arany mintával. Matricás, jelzett, kis kopással, m: 9 cm
2779757
11486
450
Szovjet (Pesochnoe) kagyló formájú, irizáló porcelán kínáló tál. Jelzett, kis lepattanással, 25x24x13 cm
2790431
11487
450
2944343
11488
450
2 db retró csehszlovák porcelán bögre. Matricás, jelzett, hibátlan, m: 8 cm 2944380
11489
450
Figurális halas bonbonier, "Gzsel" orosz porcelángyár, 1970-es évek. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, 17,5x8x11,5 cm 2944355
11490
450
2975466
11491
450
Wedgewood Royal Wedding 1981 july biszkvit porcelán bonbonier, Károly herceg és Diana képével, jelzéssel, hibátlan, 8x8 cm
2925377
11492
450
2934770
11493
450
Limoges porcelán váza, jelzéssel, minimális kopással, m: 18 cm
2942375
11494
450
Limoges Georges 2192 porcelán leveses tál. Matricás, jelzett, kopásokkal. 32x21 cm 2942370
11495
450
Hüttl Tivadar porcelán leveses tál. Matricás, jelzett, kopásokkal. 32x21 cm
2947001
11496
450
Drasche mese figurás süteményes készlet, Matricás jelzett, minimális kopással 4 + 1 db Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF