Porzellan

Zahl der Lose: 373

Hollóházi zsebredugott kezű kisfiú. Terv.: Káldor Aurél. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 12 cm
11364.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hollóházi A Gyáli templom falitál, jelzéssel, hibátlan, d: 15 cm
11365.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hollóház 5 darab Gödöllő mintás porcelán tárgy: korsók, tálak. Jelzéssel, kis kopottsággal.
11366.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Hollóházi Riolit kínáló, historizáló mintával, matricás, jelzett, kopott, kis pattanással, mázrepedéssel d: 12,5 cm, m: 4,5 cm
11367.

Rufpreis:
2 000 HUF

Royal Dux vadászkutya pár, terv: Hermann Schubert. Jelzéssel, hibátlan, mázrepedésekkel, 40x20x26 cm
11368.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Régi Capodimonte kaspó, jelzett, kopásokkal, m: 14,5cm, d: 19 cm
11369.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Royal Austria teás készlet. Hat személyes Kiöntő 22, 16 cm, Matricás, jelzett, hibátlan
11370.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

L&S régi art deco porcelán teás készlet. Hat személyes Aranyozott, kézzel festett, néhány kisebb lepattanással
11371.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Capodimonte kancsó, jelzett, kis lepattanásokkal, m: 42 cm
11372.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Wedgewood 6 személyes porcelán kévés készlet. Matricás, jelzett, hibátlan
11373.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

11374.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

11375.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF