Porzellan Zahl der Lose: 373
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2968704
11364
450
Hollóházi zsebredugott kezű kisfiú. Terv.: Káldor Aurél. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 12 cm
2970495
11365
450
Hollóházi A Gyáli templom falitál, jelzéssel, hibátlan, d: 15 cm
2970501
11366
450
Hollóház 5 darab Gödöllő mintás porcelán tárgy: korsók, tálak. Jelzéssel, kis kopottsággal. 2975440
11367
450
Hollóházi Riolit kínáló, historizáló mintával, matricás, jelzett, kopott, kis pattanással, mázrepedéssel d: 12,5 cm, m: 4,5 cm
2992827
11368
450
26000
Royal Dux vadászkutya pár, terv: Hermann Schubert. Jelzéssel, hibátlan, mázrepedésekkel, 40x20x26 cm
2824198
11369
450
22000
Régi Capodimonte kaspó, jelzett, kopásokkal, m: 14,5cm, d: 19 cm
2961103
11370
450
28000
Royal Austria teás készlet. Hat személyes Kiöntő 22, 16 cm, Matricás, jelzett, hibátlan
2935560
11371
450
38000
L&S régi art deco porcelán teás készlet. Hat személyes Aranyozott, kézzel festett, néhány kisebb lepattanással 2723412
11372
450
Capodimonte kancsó, jelzett, kis lepattanásokkal, m: 42 cm
2830730
11373
450
22000
Wedgewood 6 személyes porcelán kévés készlet. Matricás, jelzett, hibátlan 2726398
11374
450
2754680
11375
450
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF