Porzellan

Zahl der Lose: 373

Herendi Tertia teás csésze aljjal. Kézzel festett, jelzett, hibátlan
11304.

Rufpreis:
3 000 HUF

Herendi Apponyi Rust mintás tojás. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 8 cm
11305.

Rufpreis:
3 000 HUF
18

11306.

Rufpreis:
3 000 HUF

Herendi Viktória mintás cigarettatartó, kopással, jelzéssel, m: 7,5 cm
11307.

Rufpreis:
2 800 HUF

11308.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Zsolnay porcelán váza. Családi pecsét, cca 1880. Kézzel festett, jelzett, javított 22 cm
11309.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Zsolnay eozin mázas kaspó, Kovács István terv. Jelzett, hibátlan, pajzspecsétes, d: 20,5 cm, m: 10,5 cm
11310.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Zsolnay repesztett ökörvér színű eozin mázas porcelán váza, jelzett, 1960 körül, minimális kopottsággal, m: 13,5 cm
11311.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Zsolnay tollas mintás kávés készlet. 6 személyes, jelzéssel, hibátlan, eredeti díszdobozban
11312.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Zsolnay tollas mintás szendvicskínáló készlet. Jelzéssel, hibátlan, eredeti díszdobozában.
11313.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Zsolnay lila virágmintás hat személyes teás készlet. Matricás, jelzett, hibátlan, teljes.
11314.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Zsolnay lila virágmintás hat személyes kávés készlet. Matricás, jelzett, hibátlan, teljes.
11315.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF