Porzellan Zahl der Lose: 373
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2937769
11304
450
Herendi Tertia teás csésze aljjal. Kézzel festett, jelzett, hibátlan
2989536
11305
450
Herendi Apponyi Rust mintás tojás. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 8 cm 2937774
11306
450
2972732
11307
450
Herendi Viktória mintás cigarettatartó, kopással, jelzéssel, m: 7,5 cm
2992022
11308
450
40000
2992029
11309
450
40000
Zsolnay porcelán váza. Családi pecsét, cca 1880. Kézzel festett, jelzett, javított 22 cm 2968945
11310
450
40000
Zsolnay eozin mázas kaspó, Kovács István terv. Jelzett, hibátlan, pajzspecsétes, d: 20,5 cm, m: 10,5 cm 2990490
11311
450
24000
Zsolnay repesztett ökörvér színű eozin mázas porcelán váza, jelzett, 1960 körül, minimális kopottsággal, m: 13,5 cm 2986612
11312
450
24000
Zsolnay tollas mintás kávés készlet. 6 személyes, jelzéssel, hibátlan, eredeti díszdobozban 2986608
11313
450
24000
Zsolnay tollas mintás szendvicskínáló készlet. Jelzéssel, hibátlan, eredeti díszdobozában. 2986760
11314
450
28000
Zsolnay lila virágmintás hat személyes teás készlet. Matricás, jelzett, hibátlan, teljes. 2986757
11315
450
24000
Zsolnay lila virágmintás hat személyes kávés készlet. Matricás, jelzett, hibátlan, teljes.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF