Porzellan Zahl der Lose: 373
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2992032
11328
450
Herendi kecskét itató fiú szobor, jelzés nélkül, sérült, ragasztott, m: 17 cm
2954354
11329
450
Zsolnay porcelán pillangó mintás bonbonier. Kézzel festett, jelzett, hibátlan (mázrepedésekkel), 8x8 cm 2850097
11330
450
2937795
11331
450
2988304
11332
450
Zsolnay 4 darabos kékvirágos tálaló szett: leveskínáló + 3 kínálótál. Matricás, jelzett, kis kopással. 2990857
11333
450
Zsolnay porcelán őzmama a gidájával figura, kézzel festett, jelzett, kopásnyommal, m: 8 cm 2968787
11334
450
Zsolnay porcelán "Labdás Öcsi". Kézzel festett, jelzett (tervező: Sinkó András), hibátlan, m: 13,5 cm 2848999
11335
450
Zsolnay porcelán kancsó, matricás, jelzett. Kopásnyomokkal. m: 23,5 cm
2968810
11336
450
3800
Zsolnay búgócsigás kisfiú, terv.: Sinkó András. kézzel festett, jelzett, hibátlan (kis gyári tűzhibával, m: 13 cm
2991264
11337
450
3 db porcelán tányér: Zsolnay, Hollóházi Szász Endre mintás, cseh 8-16 cm-ig 2989528
11338
450
Zsolnay art deco hegedűs figura. Kézzel festett, jelzett, vonó letört 23 cm 2992062
11339
450
3 darabos Zsolnay teás szett: kanna, tejkiöntő, cukordoboz. Kézzel festett, jelzett, kannán repedéssel Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF