Porzellan

Zahl der Lose: 373

Herendi kecskét itató fiú szobor, jelzés nélkül, sérült, ragasztott, m: 17 cm
11328.

Rufpreis:
4 000 HUF

Zsolnay porcelán pillangó mintás bonbonier. Kézzel festett, jelzett, hibátlan (mázrepedésekkel), 8x8 cm
11329.

Rufpreis:
5 000 HUF

11330.

Rufpreis:
4 000 HUF

11331.

Rufpreis:
6 000 HUF

Zsolnay 4 darabos kékvirágos tálaló szett: leveskínáló + 3 kínálótál. Matricás, jelzett, kis kopással.
11332.

Rufpreis:
4 000 HUF
18

Zsolnay porcelán őzmama a gidájával figura, kézzel festett, jelzett, kopásnyommal, m: 8 cm
11333.

Rufpreis:
2 000 HUF

Zsolnay porcelán "Labdás Öcsi". Kézzel festett, jelzett (tervező: Sinkó András), hibátlan, m: 13,5 cm
11334.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Zsolnay porcelán kancsó, matricás, jelzett. Kopásnyomokkal. m: 23,5 cm
11335.

Rufpreis:
2 400 HUF

Zsolnay búgócsigás kisfiú, terv.: Sinkó András. kézzel festett, jelzett, hibátlan (kis gyári tűzhibával, m: 13 cm
11336.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

3 db porcelán tányér: Zsolnay, Hollóházi Szász Endre mintás, cseh 8-16 cm-ig
11337.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zsolnay art deco hegedűs figura. Kézzel festett, jelzett, vonó letört 23 cm
11338.

Rufpreis:
1 000 HUF
14

3 darabos Zsolnay teás szett: kanna, tejkiöntő, cukordoboz. Kézzel festett, jelzett, kannán repedéssel
11339.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF