Porzellan Zahl der Lose: 373
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2987524
11352
450
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintás váza m: 20 cm, hamuzó d: 10 cm, bonbonier d: 6,5 cm. Jelzéssel, minimális kopottsággal. 2944405
11353
450
Hollóházi porcelán teáskanna, csésze és alj. Matricás, jelzett, kissé kopott, m: 5,5-15 cm, d: 10-14,5 cm
2934804
11354
450
2972930
11355
450
4800
Hollóháza stúdió Bakó Hetey Rozália: Kínáló. Kézzel festett, jelzett, apró lepattanásokkal 20 cm
2987801
11356
450
Éneklő. Hollóházi barokk nő porcelán figura, jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 23 cm 2990840
11357
450
Hollóházi virágmintás váza, jelzéssel, kis kis kopással, m: 15 cm
2992951
11358
450
Hollóházi fehérmázas design kiöntő, jelzéssel, hibátlan, m: 21 cm
2991901
11359
450
Hollóházi sirály + Hollóházi hal + Aquincum cipőfűző fiú, jelzéssel, minimális kopással 2991776
11360
450
Hollóházi ezüstözött szélű süteményes szett, jelzéssel, kopással, d: 19 cm
2987539
11361
450
Hollóházi porcelán BM Határőrség plakett. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, 16x16 cm
2966433
11362
450
Hollóháza barna színű aranyozott csíkos váza, jelzéssel, minimális kopással, m: 20 cm
2967843
11363
450
Hollóházi márványmintás váza és ékszertartó, jelzéssel, kopással, h: 19,5 cm, m: 25,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF