Porzellan

Zahl der Lose: 373

Hollóházi Szász Endre által tervezett mintás váza m: 20 cm, hamuzó d: 10 cm, bonbonier d: 6,5 cm. Jelzéssel, minimális kopottsággal.
11352.

Rufpreis:
5 000 HUF
17

Hollóházi porcelán teáskanna, csésze és alj. Matricás, jelzett, kissé kopott, m: 5,5-15 cm, d: 10-14,5 cm
11353.

Rufpreis:
5 000 HUF

11354.

Rufpreis:
6 000 HUF

Hollóháza stúdió Bakó Hetey Rozália: Kínáló. Kézzel festett, jelzett, apró lepattanásokkal 20 cm
11355.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Éneklő. Hollóházi barokk nő porcelán figura, jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 23 cm
11356.

Rufpreis:
4 000 HUF

Hollóházi virágmintás váza, jelzéssel, kis kis kopással, m: 15 cm
11357.

Rufpreis:
1 600 HUF

Hollóházi fehérmázas design kiöntő, jelzéssel, hibátlan, m: 21 cm
11358.

Rufpreis:
1 400 HUF

Hollóházi sirály + Hollóházi hal + Aquincum cipőfűző fiú, jelzéssel, minimális kopással
11359.

Rufpreis:
1 400 HUF

Hollóházi ezüstözött szélű süteményes szett, jelzéssel, kopással, d: 19 cm
11360.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hollóházi porcelán BM Határőrség plakett. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, 16x16 cm
11361.

Rufpreis:
1 200 HUF

Hollóháza barna színű aranyozott csíkos váza, jelzéssel, minimális kopással, m: 20 cm
11362.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hollóházi márványmintás váza és ékszertartó, jelzéssel, kopással, h: 19,5 cm, m: 25,5 cm
11363.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF