Porzellan Zahl der Lose: 373
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2968733
11340
450
5 darabos magyar porcelán tétel: Zsolnay pörköltes tál, Hollóházi hamuzó, Zsolnay sóborskínáló, 2 db Hollóházi mini váza. Jelzettek, minimális kopottsággal. 2797673
11341
450
2957875
11342
450
26000
Hollóházi Hajnalka mintás szendvicses / süteményes készlet + plasztikus mintával díszített bonbonier, jelzéssel, szép állapotban
2956010
11343
450
15000
Hollóházi Szász Endre által tervezett dekorral díszített porcelán tányér. Matricás, jelzett, 21 karátos arannyal díszített, hibátlan, d: 31 cm 2988122
11344
450
Hollóházi fekete-fehér retró design kávés, mokkás készlet. Hatszemélyes (kiöntő, cukortartó, tejszínkiöntő, 6 db csésze, 6 db alj). Részben kézzel festett, jelzett, kis kopással, egyik tálkán pattanással. 2987458
11345
450
Hollóházi pillangómintás nagy bonbonier, jelzett, minimális kopásnyomokkal, d: 17 cm
2937145
11346
450
2987799
11347
450
Hollóházi barokk zenész férfi figura, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 22,5 cm 2987957
11348
450
Hollóházi kétfüles váza. Kobaltkék alapfestés, aranykontúrozott kartusban virágminták. Jelzéssel, minimális kopottsággal, m: 29 cm 2990508
11349
450
Hollóházi kalapos hölgy, kézzel festett, jelzett, kalapján pattanással, m: 41,5 cm 2986617
11350
450
Hollóházi gyertyatartó, kétágú, jelzett, hibátlan, m: 17 cm 2986621
11351
450
Hollóháza Stúdió Hungary dombormintás fehér porcelán váza. Jelzéssel, hibátlan, m: 20 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF