Porzellan

Zahl der Lose: 373

5 darabos magyar porcelán tétel: Zsolnay pörköltes tál, Hollóházi hamuzó, Zsolnay sóborskínáló, 2 db Hollóházi mini váza. Jelzettek, minimális kopottsággal.
11340.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

11341.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Hollóházi Hajnalka mintás szendvicses / süteményes készlet + plasztikus mintával díszített bonbonier, jelzéssel, szép állapotban
11342.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Hollóházi Szász Endre által tervezett dekorral díszített porcelán tányér. Matricás, jelzett, 21 karátos arannyal díszített, hibátlan, d: 31 cm
11343.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Hollóházi fekete-fehér retró design kávés, mokkás készlet. Hatszemélyes (kiöntő, cukortartó, tejszínkiöntő, 6 db csésze, 6 db alj). Részben kézzel festett, jelzett, kis kopással, egyik tálkán pattanással.
11344.

Rufpreis:
8 000 HUF

Hollóházi pillangómintás nagy bonbonier, jelzett, minimális kopásnyomokkal, d: 17 cm
11345.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

11346.

Rufpreis:
8 000 HUF

Hollóházi barokk zenész férfi figura, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 22,5 cm
11347.

Rufpreis:
6 000 HUF
9

Hollóházi kétfüles váza. Kobaltkék alapfestés, aranykontúrozott kartusban virágminták. Jelzéssel, minimális kopottsággal, m: 29 cm
11348.

Rufpreis:
5 000 HUF
16

Hollóházi kalapos hölgy, kézzel festett, jelzett, kalapján pattanással, m: 41,5 cm
11349.

Rufpreis:
5 000 HUF

Hollóházi gyertyatartó, kétágú, jelzett, hibátlan, m: 17 cm
11350.

Rufpreis:
6 000 HUF

Hollóháza Stúdió Hungary dombormintás fehér porcelán váza. Jelzéssel, hibátlan, m: 20 cm
11351.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF