Porzellan

Zahl der Lose: 373

Herendi porcelán virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 18 cm
11280.

Rufpreis:
10 000 HUF

Herend Viktória mintás váza, jelzéssel, kis aranykopással, m: 16 cm
11281.

Rufpreis:
10 000 HUF

Herendi virágmintás süteményes készlet, szép állapotban, egyik darabon kis hajszálrepedéssel. Jelzett, d: 8,5 cm
11282.

Rufpreis:
12 000 HUF

11283.

Rufpreis:
5 000 HUF

11284.

Rufpreis:
5 000 HUF

11285.

Rufpreis:
5 000 HUF

Herendi Apponyi mintás lámpához való búra és elektromos szerelék. m37 cm, d: 55 cm
11286.

Rufpreis:
8 000 HUF

11287.

Rufpreis:
6 000 HUF

Herendi Viktória mintás váza. Kézzel festett jelzett, kis lepattanással az alján 17 cm + kis tálka 9 cm
11288.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Herendi Eton mintás porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 18 cm
11289.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Herendi Tertia virág mintás porcelán tejszínes edény. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 13 cm
11290.

Rufpreis:
5 000 HUF

Herendi Porcelángyár litofán emléktányér, fehér mázas/biszkvit, jelzett, hibátlan,d: 19 cm Eredeti dobozában
11291.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF