Porzellan Zahl der Lose: 373
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2937802
11280
450
Herendi porcelán virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 18 cm
2974792
11281
450
Herend Viktória mintás váza, jelzéssel, kis aranykopással, m: 16 cm 2966105
11282
450
Herendi virágmintás süteményes készlet, szép állapotban, egyik darabon kis hajszálrepedéssel. Jelzett, d: 8,5 cm
2795457
11283
450
2847163
11284
450
2807695
11285
450
2967398
11286
450
Herendi Apponyi mintás lámpához való búra és elektromos szerelék. m37 cm, d: 55 cm 2417438
11287
450
2988761
11288
450
Herendi Viktória mintás váza. Kézzel festett jelzett, kis lepattanással az alján 17 cm + kis tálka 9 cm 2991056
11289
450
Herendi Eton mintás porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 18 cm 2932675
11290
450
Herendi Tertia virág mintás porcelán tejszínes edény. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 13 cm
2969382
11291
450
3800
Herendi Porcelángyár litofán emléktányér, fehér mázas/biszkvit, jelzett, hibátlan,d: 19 cm Eredeti dobozában
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF