Porzellan Zahl der Lose: 373
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2963155
11400
450
Cseh alt-Wien antik mintás porcelán süteményes készlet. Hat személyes komplett, matricás, jelzett, kis kopással 2957893
11401
450
Josefina cseh kínai sárkány mintás porcelán teás készlet, jelzéssel, hibátlan
2733867
11402
450
Crown Staffordshire jelzett angol porcelán mokkás csésze párban. Matricás, jelzett, minimális kopással 2644202
11403
450
Angol retró madaras porcelán váza pár, matricás, részben jelzett, kopásnyomokkal, m: 23 cm 2866056
11404
450
11000
Martine gyerek porcelán készlet, jelzett, szép állapotban.
2936986
11405
450
4 db Sevres porcelán mokkás csésze Máz alatti kék festéssel, jelzett, kis kopással 6 cm
2947522
11406
450
Aquincum ülő lány macskával, terv.: Ősz Szabó Antónia, jelzéssel, minimális kopottsággal, m: 13,5 cm 2989136
11407
450
2 db kézzel festett komabögre. Jelzés nélkül, XIX. sz. kis kopással d: 12 cm, 11 cm 2989759
11408
450
Goebel tehén alakú tejszínkiöntő, jelzéssel, hibátlan, 17x10 cm 2989764
11409
450
Royal Dux elefánt, jelzéssel, minimális kopással, 22x17 cm
2986264
11410
450
Gerzit német vadász korsó, róka figurális füllel, jelzett, hibátlan, m: 21,5 cm 2965166
11411
450
Bohemia Victoria szecessziós mintás kávés készlet, teljes, hibátlan, jelzéssel. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF