Porzellan

Zahl der Lose: 373

Cseh alt-Wien antik mintás porcelán süteményes készlet. Hat személyes komplett, matricás, jelzett, kis kopással
11400.

Rufpreis:
12 000 HUF

Josefina cseh kínai sárkány mintás porcelán teás készlet, jelzéssel, hibátlan
11401.

Rufpreis:
12 000 HUF

Crown Staffordshire jelzett angol porcelán mokkás csésze párban. Matricás, jelzett, minimális kopással
11402.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

11403.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Martine gyerek porcelán készlet, jelzett, szép állapotban.
11404.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

4 db Sevres porcelán mokkás csésze Máz alatti kék festéssel, jelzett, kis kopással 6 cm
11405.

Rufpreis:
10 000 HUF

Aquincum ülő lány macskával, terv.: Ősz Szabó Antónia, jelzéssel, minimális kopottsággal, m: 13,5 cm
11406.

Rufpreis:
12 000 HUF

2 db kézzel festett komabögre. Jelzés nélkül, XIX. sz. kis kopással d: 12 cm, 11 cm
11407.

Rufpreis:
8 000 HUF

Goebel tehén alakú tejszínkiöntő, jelzéssel, hibátlan, 17x10 cm
11408.

Rufpreis:
8 000 HUF

Royal Dux elefánt, jelzéssel, minimális kopással, 22x17 cm
11409.

Rufpreis:
8 000 HUF

Gerzit német vadász korsó, róka figurális füllel, jelzett, hibátlan, m: 21,5 cm
11410.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Bohemia Victoria szecessziós mintás kávés készlet, teljes, hibátlan, jelzéssel.
11411.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF