Porzellan Zahl der Lose: 373
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2990802
11412
450
Wawel aranyozott mokkás készlet hat személyes. Márvány mintás. jelzett, apró kopásokkal. Komplett 2642818
11413
450
2987993
11414
450
28000
Famille Rose kínai porcelán váza, krémbarna alapon kézzel festett virágminták, alján jelzéssel. Hibátlan, m: 37 cm
2913976
11415
450
2989081
11416
450
2 db Schramberg Opaque fajansz kiöntő párban Matricás, jelzett, kisebb mázhibákkal 13 cm 2932557
11418
450
Drasche porcelán teás készlet. Hat személyes, tejkiöntő nélkül. Matricás, jelzett, kopásokkal
2989205
11419
450
cca 1886-1905 William A. Adderley & Co. angol kékvirágos teáscsésze fajansz, kis mázhibával d: 10 cm 2992091
11420
450
16 darabos antik porcelán étkészlet, kopott, hiányos, sorszámozással, matricás 2895166
11421
450
Hindenburg mintás porcelán kínáló, kopással, pereménél hajszálrepedéssel, jelzés nélkül, d: 26 cm
2895160
11422
450
3200
2966032
11423
450
4400
Volkstadt Leuchtenburg porcelán mokkás készlet. Matricás, jelzett, kis kopásokkal. + hozzá hat személyes süteményes készlet 2902496
11424
450
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF