Porzellan

Zahl der Lose: 373

Wawel aranyozott mokkás készlet hat személyes. Márvány mintás. jelzett, apró kopásokkal. Komplett
11412.

Rufpreis:
8 000 HUF

11413.

Rufpreis:
4 000 HUF

Famille Rose kínai porcelán váza, krémbarna alapon kézzel festett virágminták, alján jelzéssel. Hibátlan, m: 37 cm
11414.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

11415.

Rufpreis:
8 000 HUF

2 db Schramberg Opaque fajansz kiöntő párban Matricás, jelzett, kisebb mázhibákkal 13 cm
11416.

Rufpreis:
8 000 HUF

Drasche porcelán teás készlet. Hat személyes, tejkiöntő nélkül. Matricás, jelzett, kopásokkal
11418.

Rufpreis:
8 000 HUF

cca 1886-1905 William A. Adderley & Co. angol kékvirágos teáscsésze fajansz, kis mázhibával d: 10 cm
11419.

Rufpreis:
8 000 HUF

16 darabos antik porcelán étkészlet, kopott, hiányos, sorszámozással, matricás
11420.

Rufpreis:
8 000 HUF

Hindenburg mintás porcelán kínáló, kopással, pereménél hajszálrepedéssel, jelzés nélkül, d: 26 cm
11421.

Rufpreis:
5 000 HUF

11422.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Volkstadt Leuchtenburg porcelán mokkás készlet. Matricás, jelzett, kis kopásokkal. + hozzá hat személyes süteményes készlet
11423.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75
9

11424.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF