Porzellan

Zahl der Lose: 373

Herendi eton mintás kistányér. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással d: 20 cm
11292.

Rufpreis:
6 000 HUF

Herendi virágmintás csésze alátéttel, alátét d: 15,5 cm, csésze m: 6 cm. Jelzéssel, hibátlan.
11293.

Rufpreis:
4 000 HUF

Herendi rózsaág, sárga rózsákkal. Jelzéssel,sérüléssel, h: 16,5 cm
11294.

Rufpreis:
4 000 HUF

Herendi kékvirágos tojás alakú bonbonier, 2. oszt. jelzéssel, hibátlan, h: 7 cm
11295.

Rufpreis:
2 000 HUF
10

11296.

Rufpreis:
3 000 HUF

11297.

Rufpreis:
3 000 HUF

11298.

Rufpreis:
3 000 HUF

11299.

Rufpreis:
4 000 HUF

11300.

Rufpreis:
4 000 HUF

11301.

Rufpreis:
3 000 HUF

Herendi zöld virágos kínálótál, lecsiszolt jelzéssel, kopással, 31,5x25 cm
11302.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Herendi Tertia teás csésze aljjal. Kézzel festett, jelzett, hibátlan
11303.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF