Porzellan Zahl der Lose: 373
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2905550
11292
450
Herendi eton mintás kistányér. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással d: 20 cm
2968543
11293
450
Herendi virágmintás csésze alátéttel, alátét d: 15,5 cm, csésze m: 6 cm. Jelzéssel, hibátlan. 2987962
11294
450
Herendi rózsaág, sárga rózsákkal. Jelzéssel,sérüléssel, h: 16,5 cm 2987183
11295
450
Herendi kékvirágos tojás alakú bonbonier, 2. oszt. jelzéssel, hibátlan, h: 7 cm 2909179
11296
450
2909177
11297
450
2908531
11298
450
2908530
11299
450
2908539
11300
450
2909170
11301
450
2954549
11302
450
Herendi zöld virágos kínálótál, lecsiszolt jelzéssel, kopással, 31,5x25 cm
2937773
11303
450
Herendi Tertia teás csésze aljjal. Kézzel festett, jelzett, hibátlan Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF