Porzellan

Zahl der Lose: 373

Kártya motívumos gyufa tartó és gyújtó 8x8x8 cm
11533.

Rufpreis:
3 000 HUF

Drasche (Kőbányai) porcelán bagoly, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 7 cm
11534.

Rufpreis:
1 600 HUF

Retro teás kanna és kiöntő. Jelzett, hibátlan 19 cm
11535.

Rufpreis:
1 800 HUF

F&M virág mintás porcelán tál. Máz alatti kék festés, jelzett nélkül, apró kopással 34x17 cm
11536.

Rufpreis:
1 400 HUF

Kőbányai porcelán hordón ülő gyermek. Mázas porcelán, jelzett, hibátalan 12 cm
11537.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bodrogkeresztúri kislány és a támadó kakas figura. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan 16x17 cm
11538.

Rufpreis:
1 800 HUF

Teás csésze. Virág mintás. Matricás, jelzett, hibátlan
11539.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kézzel festett porcelán asztali lámpa. Német, régi szövetes vezetékkel, nincs kipróbálva 16 cm
11540.

Rufpreis:
2 400 HUF

11541.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Román porcelán ló, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 14×14,5 cm
11542.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szecessziós majolika váza, formaszámmal jelzett, kopással, m: 15 cm
11543.

Rufpreis:
2 000 HUF

11544.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF