Szecessziós majolika váza, formaszámmal jelzett, kopással, m: 15 cm https://www.darabanth.com/de/450-Fernauktion/450.0/Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500007/Szecesszios-majolika-vaza-formaszammal-jelzett-kopassal-m-15-cm~II2992044
2992044
11543
450
Beschreibung: Szecessziós majolika váza, formaszámmal jelzett, kopással, m: 15 cm