Porzellan Zahl der Lose: 373
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2992040
11545
450
Bavaria tejkiöntő, virágmintás, matricás, jelzett, kis kopással, m: 9,5 cm
2992037
11546
450
Iris porcelán Szeged historizáló jelenetes váza, jelzéssel, kis kopottsággal, m: 17,5 cm
2992036
11547
450
3200
Porcelán bonbonniere empire stílus. Kézzel festett, jelzés nélkül, kopással d: 10 cm
2992057
11548
450
Delt váza, porcelán, jelzett, mázrepedéssel, m: 15,5 cm
2992051
11549
450
Familie Rose kakasmintás tányér, jelzés nélkül, kézzel festett, hibátlan, d: 26 cm 2992059
11550
450
Japán satsuma jellegű váza. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, m: 21 cm
2992060
11551
450
Bakos Éva fekete alapon virágmintás porcelán vázácska. Részben kézzel festett, jelzett, kis kopással, belül hajszálrepedéssel, m: 12 cm 2992066
11552
450
2992067
11553
450
Bavaria, indiai kék-fehér, 3 részes reggeliző, jelzett, hibátlan, d: 17 cm 2992045
11554
450
Régi fekete arany virágmintás fajansz váza, jelzés nélkül, kopásokkal, m: 26,5 cm
2992048
11555
450
Bavaria díszváza, jelzett. kopásokkal, m: 11 cm
2887943
11556
450
Fajansz csiga, hibátlan, m: 6,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF