Porzellan Zahl der Lose: 373
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2987547
11509
450
3200
cca 1900 Antik fehér porcelán kínáló, jelzéssel, kis kopással, mázrepedéssel, d: 20 cm, m: 14 cm
2986248
11510
450
3200
Gerzit söröskorsó, "A jó ital megfiatalít", körben italozójelenettel díszített gyűjtői söröskorsó, jelzéssel, hibátlan, m: 21,5 cm 2993550
11511
450
3800
Kínai csésze alátéttel, historizáló matricás díszítéssel, kis kopással, d: 14,5 cm, m: 6,5 cm 2993569
11512
450
Royal Worcester nagy teás csésze alátéttel, jelzett, csészén sérüléssel, d: 18 cm, m: 10 cm
2970096
11513
450
Delft original malom mintás söröskorsó pár, jelzéssel, hibátlan, m: 11,5 cm 2970105
11514
450
Régi német söröskorsó, "A kerámiakészítés műveletei", jelzéssel, hibátlan, m: 15 cm 2783062
11515
450
2783054
11516
450
2941456
11517
450
2200
Kínaizáló rózsamintás váza, porcelán, jelzés nélkül, hibátlan, m:16,5 cm
2829728
11518
450
Régi német steinzeug boros butella, jelzés nélkül, kopásokkal, m: 1,5 L, m: 26 cm
2887537
11519
450
MZ Austria kagyló alakú ékszertartó tálka, kopással, h: 15,5 cm
2975833
11520
450
Fürstenberg ovális porcelán pralinékínáló szett, aranyozott, matricás virágmintával, jelzett, hibátlan, 10x8 cm, 19x15 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF