Porzellan

Zahl der Lose: 373

cca 1900 Antik fehér porcelán kínáló, jelzéssel, kis kopással, mázrepedéssel, d: 20 cm, m: 14 cm
11509.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Gerzit söröskorsó, "A jó ital megfiatalít", körben italozójelenettel díszített gyűjtői söröskorsó, jelzéssel, hibátlan, m: 21,5 cm
11510.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Kínai csésze alátéttel, historizáló matricás díszítéssel, kis kopással, d: 14,5 cm, m: 6,5 cm
11511.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Royal Worcester nagy teás csésze alátéttel, jelzett, csészén sérüléssel, d: 18 cm, m: 10 cm
11512.

Rufpreis:
2 800 HUF

Delft original malom mintás söröskorsó pár, jelzéssel, hibátlan, m: 11,5 cm
11513.

Rufpreis:
3 000 HUF

Régi német söröskorsó, "A kerámiakészítés műveletei", jelzéssel, hibátlan, m: 15 cm
11514.

Rufpreis:
3 000 HUF

11515.

Rufpreis:
2 400 HUF

11516.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kínaizáló rózsamintás váza, porcelán, jelzés nélkül, hibátlan, m:16,5 cm
11517.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Régi német steinzeug boros butella, jelzés nélkül, kopásokkal, m: 1,5 L, m: 26 cm
11518.

Rufpreis:
3 000 HUF

MZ Austria kagyló alakú ékszertartó tálka, kopással, h: 15,5 cm
11519.

Rufpreis:
1 200 HUF

Fürstenberg ovális porcelán pralinékínáló szett, aranyozott, matricás virágmintával, jelzett, hibátlan, 10x8 cm, 19x15 cm
11520.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF