Porzellan

Zahl der Lose: 373

11582.

Rufpreis:
3 000 HUF

Drasche turbékoló galambos hamutálka. Kézzel festett, jelzett, kopással. 10x7 cm
11583.

Rufpreis:
2 400 HUF

11584.

Rufpreis:
1 600 HUF

11585.

Rufpreis:
1 600 HUF

Meissen virágmintás szószos tál, fülén javítással. Jelzéssel, h: 25,5 cm
11586.

Rufpreis:
1 800 HUF

Arcopal francia tejüveg mokkás csésze aljjal szett, 6 db, minimális kopottsággal
11587.

Rufpreis:
2 000 HUF

4db retró Aquincum kis tálka, jelzett, kopásokkal.
11588.

Rufpreis:
3 000 HUF

PM német patkó alakú bonbonier, jelzett, kopásnyomokkal, d: 8 cm
11589.

Rufpreis:
1 600 HUF

11590.

Rufpreis:
3 000 HUF

Osztrák porcelán teás csésze. Matricás, jelzett, kopással.
11591.

Rufpreis:
3 000 HUF

11592.

Rufpreis:
3 000 HUF

11593.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF