Porzellan Zahl der Lose: 373
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2954377
11582
450
2830700
11583
450
Drasche turbékoló galambos hamutálka. Kézzel festett, jelzett, kopással. 10x7 cm
2833818
11584
450
2417453
11585
450
Német porcelán ékszeres dobozka, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, 8×6 cm 2965713
11586
450
Meissen virágmintás szószos tál, fülén javítással. Jelzéssel, h: 25,5 cm 2950850
11587
450
Arcopal francia tejüveg mokkás csésze aljjal szett, 6 db, minimális kopottsággal
2755622
11588
450
4db retró Aquincum kis tálka, jelzett, kopásokkal.
2755624
11589
450
PM német patkó alakú bonbonier, jelzett, kopásnyomokkal, d: 8 cm 2686625
11590
450
2775249
11591
450
Osztrák porcelán teás csésze. Matricás, jelzett, kopással.
2779030
11592
450
2917390
11593
450
Porcelán gyertyatartó pár lovas mintával, matricás, jelzett, kopással, m: 14,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF