Madaras tál. Kézzel festett, aranyozott, jelzett, kopásokkal 35x28 cm https://www.darabanth.com/de/450-Fernauktion/450.0/Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500007/Madaras-tal-Kezzel-festett-aranyozott-jelzett-kopasokkal-35x28-cm~II2989158
2989158
11399
450
Beschreibung: Madaras tál. Kézzel festett, aranyozott, jelzett, kopásokkal 35x28 cm
: karap_norbert