Porzellan Zahl der Lose: 475
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2777849
11606
448
Kém tégely, porcelán, hibátlan, m: 8,5 cm
2907788
11607
448
3400
Japán porcelán teáskészlet darabok: kiöntő, pohár, tálka, vegyes állapotban, sérüléssel, jelzéssel
2731409
11608
448
2904792
11609
448
Cseh Alt Wien tejkiöntő, matricás reneszánsz jelenettel, kopással, fülén repedéssel, jelzéssel + egy cukortartó fedél, m: 12 cm
2597994
11610
448
2609597
11611
448
2824556
11612
448
ENS porcelán bonbonier, figurális rózsákkal, kis lepattanások, jelzett, 18x10 cm
2779651
11613
448
Antik tortatál, porcelán, jelzés nélkül, kopott, d: 38 cm
2972802
11614
448
Hüttl Tivadar Aquincum porcelán kancsó. Kézzel festett, jelzett, minimális lepattanással a rózsán 21 cm
2969008
11615
448
Gerzit gyűjtői söröskorsó, a gyár saját antik mintájával, körben figurális jelenetekkel díszítve, áttetsző barna mázas, jelzett, hibátlan, m: 13 cm
2967277
11616
448
1952 Spanyol nagy méretű mázas majolika falitányér, szignózott, kopással, d: 35 cm
2976173
11617
448
Art deco porcelán kiöntő, jelzés nélkül, hibátlan, h: 19 cm, m: 8 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF