Porzellan

Zahl der Lose: 475

Kém tégely, porcelán, hibátlan, m: 8,5 cm
11606.

Rufpreis:
3 000 HUF

Japán porcelán teáskészlet darabok: kiöntő, pohár, tálka, vegyes állapotban, sérüléssel, jelzéssel
11607.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

11608.

Rufpreis:
2 000 HUF

Cseh Alt Wien tejkiöntő, matricás reneszánsz jelenettel, kopással, fülén repedéssel, jelzéssel + egy cukortartó fedél, m: 12 cm
11609.

Rufpreis:
1 000 HUF

11610.

Rufpreis:
1 000 HUF

11611.

Rufpreis:
3 000 HUF

ENS porcelán bonbonier, figurális rózsákkal, kis lepattanások, jelzett, 18x10 cm
11612.

Rufpreis:
3 000 HUF

Antik tortatál, porcelán, jelzés nélkül, kopott, d: 38 cm
11613.

Rufpreis:
4 000 HUF

Hüttl Tivadar Aquincum porcelán kancsó. Kézzel festett, jelzett, minimális lepattanással a rózsán 21 cm
11614.

Rufpreis:
4 000 HUF

Gerzit gyűjtői söröskorsó, a gyár saját antik mintájával, körben figurális jelenetekkel díszítve, áttetsző barna mázas, jelzett, hibátlan, m: 13 cm
11615.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

1952 Spanyol nagy méretű mázas majolika falitányér, szignózott, kopással, d: 35 cm
11616.

Rufpreis:
6 000 HUF

Art deco porcelán kiöntő, jelzés nélkül, hibátlan, h: 19 cm, m: 8 cm
11617.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF