Porzellan Zahl der Lose: 475
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2968701
11750
448
Alt Wien cukorkakínáló tál, jelzéssel, minimális kopással, d: 14 cm 2968573
11751
448
Antik kínai váza, jelzéssel, kis kopással, m: 19 cm 2968243
11752
448
Nagyméretű Capodimonte díszkiöntő, sérült, jelzéssel, h: 32 cm, m: 23 cm CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL/ONLY PERSONAL COLLECTION 2968037
11753
448
Imperial Vienna Austria rózsamintás bonbonkínáló, matricás, kis kopással, d: 15,5 cm, m: 5,5 cm 2968013
11754
448
Német porcelán kutyán lovagló puttó figura, jelzéssel, ujja sérült, m: 12 cm 2968001
11755
448
Régi német porcelán balerina szobor, sorszámmal, minimális kopottsággal, m: 17,5 cm 2967987
11756
448
6 darabos vegyes porcelán csomag szép darabokkal: Hollóházi irizáló bonbonier, Kispest olvasó fiú, Meissen hagymamintás tál, Herendi bonbonier alsó fele, Wallendorf váza. Jelzéssel, néhol kopással, a tálon pattanással. 2975833
11757
448
Fürstenberg ovális porcelán pralinékínáló szett, aranyozott, matricás virágmintával, jelzett, hibátlan, 10x8 cm, 19x15 cm
2975775
11758
448
2975770
11759
448
Arzberg 3 részes reggeliző, jelzett, hibátlan, d: 18 cm
2975767
11760
448
H & G Bavaria 3 részes reggeliző, jelzett, hibátlan, d: 19,5 cm
2975763
11761
448
Eschenbach Bavaria 3 részes reggeliző szett, jelzett, minimális kopottsággal, d: 19,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF