Porzellan

Zahl der Lose: 475

Alt Wien cukorkakínáló tál, jelzéssel, minimális kopással, d: 14 cm
11750.

Rufpreis:
2 000 HUF

Antik kínai váza, jelzéssel, kis kopással, m: 19 cm
11751.

Rufpreis:
2 000 HUF

Nagyméretű Capodimonte díszkiöntő, sérült, jelzéssel, h: 32 cm, m: 23 cm CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL/ONLY PERSONAL COLLECTION
11752.

Rufpreis:
3 000 HUF
10

Imperial Vienna Austria rózsamintás bonbonkínáló, matricás, kis kopással, d: 15,5 cm, m: 5,5 cm
11753.

Rufpreis:
2 800 HUF

Német porcelán kutyán lovagló puttó figura, jelzéssel, ujja sérült, m: 12 cm
11754.

Rufpreis:
1 800 HUF

Régi német porcelán balerina szobor, sorszámmal, minimális kopottsággal, m: 17,5 cm
11755.

Rufpreis:
3 000 HUF

6 darabos vegyes porcelán csomag szép darabokkal: Hollóházi irizáló bonbonier, Kispest olvasó fiú, Meissen hagymamintás tál, Herendi bonbonier alsó fele, Wallendorf váza. Jelzéssel, néhol kopással, a tálon pattanással.
11756.

Rufpreis:
2 000 HUF

Fürstenberg ovális porcelán pralinékínáló szett, aranyozott, matricás virágmintával, jelzett, hibátlan, 10x8 cm, 19x15 cm
11757.

Rufpreis:
2 400 HUF

11758.

Rufpreis:
1 200 HUF

Arzberg 3 részes reggeliző, jelzett, hibátlan, d: 18 cm
11759.

Rufpreis:
1 200 HUF

H & G Bavaria 3 részes reggeliző, jelzett, hibátlan, d: 19,5 cm
11760.

Rufpreis:
1 200 HUF

Eschenbach Bavaria 3 részes reggeliző szett, jelzett, minimális kopottsággal, d: 19,5 cm
11761.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF