Porzellan Zahl der Lose: 475
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2924875
11678
448
Antik cseh porcelán teás készlet elemei. 2 csésze, aljjal, kopással, jelzés nélkül
2895054
11679
448
Porcelán baba bútorhoz tartozó edények
2467164
11680
448
2903676
11681
448
Szíves fajansz tányérka. Jelzett, hibátlan. XIX. sz. d: 17 cm
2874705
11682
448
Royal Danube áttört porcelán tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 15 cm 2874640
11683
448
Porcelán falióra. Festett, elemmel, működik. 22x22 cm 2948363
11684
448
Karl Ens rózsa figura, porcelán, jelzett, kis gyári mázhibával, m: 4,5 cm
2824578
11685
448
Kínai, sárkányos szakés csésze, kézzel festett porcelán, jelzett, hibátlan, d: 7 cm 2824577
11686
448
Kínai, sárkányos szakés csésze, kézzel festett porcelán, jelzett, hibátlan, d: 7 cm 2966835
11687
448
Régi virágmintás fajansz csésze. Matricás, jelzett, kopásokkal, mázrepedésekkel, m: 5 cm, d: 5,5 cm 2966713
11688
448
Zöld-fehér csíkos porcelán váza. Matricás, jelzett, hibátlan, m: 29 cm 2966040
11689
448
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF