Porzellan

Zahl der Lose: 475

Antik cseh porcelán teás készlet elemei. 2 csésze, aljjal, kopással, jelzés nélkül
11678.

Rufpreis:
1 600 HUF

Porcelán baba bútorhoz tartozó edények
11679.

Rufpreis:
1 600 HUF

11680.

Rufpreis:
1 600 HUF

Szíves fajansz tányérka. Jelzett, hibátlan. XIX. sz. d: 17 cm
11681.

Rufpreis:
3 000 HUF

Royal Danube áttört porcelán tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 15 cm
11682.

Rufpreis:
1 200 HUF

Porcelán falióra. Festett, elemmel, működik. 22x22 cm
11683.

Rufpreis:
1 200 HUF

Karl Ens rózsa figura, porcelán, jelzett, kis gyári mázhibával, m: 4,5 cm
11684.

Rufpreis:
2 000 HUF

11685.

Rufpreis:
1 600 HUF

11686.

Rufpreis:
1 600 HUF

Régi virágmintás fajansz csésze. Matricás, jelzett, kopásokkal, mázrepedésekkel, m: 5 cm, d: 5,5 cm
11687.

Rufpreis:
1 600 HUF

Zöld-fehér csíkos porcelán váza. Matricás, jelzett, hibátlan, m: 29 cm
11688.

Rufpreis:
1 400 HUF

11689.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF