Porzellan

Zahl der Lose: 475

Hollóházi Szász Endre által tervezett mintás váza, jelzéssel, hibátlan, m: 19,5 cm
11533.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Hollóházi Szász Endre által tervezett porcelán doboz. Matricás, jelzett, hibátlan. 9x14 cm
11534.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Hollóházi Szász Endre által tervezett mintás váza, jelzett, hibátlan, m: 19,5 cm
11535.

Rufpreis:
5 000 HUF

Hollóházi Hortenzia mintás lábas váza. Kézzel festett, jelzett, egyik lábánál ragasztás 16 cm
11536.

Rufpreis:
4 000 HUF

Hollóházi táncoló lány pár. Kézzel festett, jelzett, egyik szoknyán gyári mázazási hiánnyal, m: 17,5 cm
11537.

Rufpreis:
2 400 HUF

Hollóházi hímző asszony, jelzéssel, hibátlan, m: 24,5 cm
11538.

Rufpreis:
2 800 HUF
9

6 darabos Hollóházi tárgy tétel: mókus, sirály, bonbonier, dohányzó szett, jelzéssel, kis kopással
11539.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hollóházi 7 darab kisebb porcelán tárgy, gyűszűk, minivázák, bonbonier, tál. Jelzéssel, kis kopással.
11540.

Rufpreis:
2 400 HUF

Hollóházi A Gyáli templom falitál, jelzéssel, hibátlan, d: 15 cm
11541.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hollóházi Ferencvárosi Torna Club falitál, jelzéssel, hibátlan, d: 15 cm
11542.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Hollóház 5 darab Gödöllő mintás porcelán tárgy: korsók, tálak. Jelzéssel, kis kopottsággal.
11543.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Hollóházi porcelán könyvet olvasó fiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 9 cm
11544.

Rufpreis:
1 400 HUF
9

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF