Porzellan Zahl der Lose: 475
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2969727
11533
448
5500
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintás váza, jelzéssel, hibátlan, m: 19,5 cm 2977488
11534
448
4600
Hollóházi Szász Endre által tervezett porcelán doboz. Matricás, jelzett, hibátlan. 9x14 cm 2977485
11535
448
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintás váza, jelzett, hibátlan, m: 19,5 cm 2856645
11536
448
Hollóházi Hortenzia mintás lábas váza. Kézzel festett, jelzett, egyik lábánál ragasztás 16 cm
2970898
11537
448
Hollóházi táncoló lány pár. Kézzel festett, jelzett, egyik szoknyán gyári mázazási hiánnyal, m: 17,5 cm 2970887
11538
448
Hollóházi hímző asszony, jelzéssel, hibátlan, m: 24,5 cm 2970701
11539
448
6 darabos Hollóházi tárgy tétel: mókus, sirály, bonbonier, dohányzó szett, jelzéssel, kis kopással 2970493
11540
448
Hollóházi 7 darab kisebb porcelán tárgy, gyűszűk, minivázák, bonbonier, tál. Jelzéssel, kis kopással. 2970495
11541
448
Hollóházi A Gyáli templom falitál, jelzéssel, hibátlan, d: 15 cm
2970497
11542
448
Hollóházi Ferencvárosi Torna Club falitál, jelzéssel, hibátlan, d: 15 cm 2970501
11543
448
Hollóház 5 darab Gödöllő mintás porcelán tárgy: korsók, tálak. Jelzéssel, kis kopottsággal.
2968790
11544
448
Hollóházi porcelán könyvet olvasó fiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 9 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF