Porzellan

Zahl der Lose: 475

Zsolnay alapmázas váza. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 35 cm
11461.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Zsolnay Pompadour III. süteményes készlet, matricás, jelzett, apró mázhiba, d:21,5 cm, d:29,5 cm
11462.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Zsolnay búzavirág mintás bonbonniere Kézzel festett, jelzett, hibátlan.10x10 cm
11463.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Zsolnay eozin mázas keselyű ékszertartó, kis mázkopással, pajzspecsétes, m: 7,5 cm
11464.

Rufpreis:
12 000 HUF
22

Zsolnay porcelán búzavirág mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 18 cm
11465.

Rufpreis:
8 000 HUF

Zsolnay aranyozott virágmintás váza, jelzett, hibátlan, kézzel festett, m: 20,5 cm
11466.

Rufpreis:
8 000 HUF

Zsolnay porcelán bagoly, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 16 cm
11467.

Rufpreis:
8 000 HUF

Zsolnay szalonnázó paraszt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 33 cm
11468.

Rufpreis:
10 000 HUF

Zsolnay piros virág mintával díszített váza, fodros peremrésszel, jelzéssel, hibátlan, m: 18 cm
11469.

Rufpreis:
4 000 HUF

Zsolnay lila virág mintával díszített váza, jelzéssel, hibátlan, m: 26 cm
11470.

Rufpreis:
4 000 HUF

Zsolnay búgócsigás kisfiú, terv.: Sinkó András. kézzel festett, jelzett, hibátlan (kis gyári tűzhibával, m: 13 cm
11471.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Zsolnay "Száz éves a Pécsi Porcelángyár" eozin mázas plakett, 1968, jelzéssel, kis mázhibával d: 10,5 cm
11472.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF