Porzellan Zahl der Lose: 475
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2864322
11461
448
22000
Zsolnay alapmázas váza. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 35 cm
2395374
11462
448
14000
Zsolnay Pompadour III. süteményes készlet, matricás, jelzett, apró mázhiba, d:21,5 cm, d:29,5 cm
2828044
11463
448
Zsolnay búzavirág mintás bonbonniere Kézzel festett, jelzett, hibátlan.10x10 cm
2968019
11464
448
Zsolnay eozin mázas keselyű ékszertartó, kis mázkopással, pajzspecsétes, m: 7,5 cm 2974697
11465
448
Zsolnay porcelán búzavirág mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 18 cm 2974693
11466
448
Zsolnay aranyozott virágmintás váza, jelzett, hibátlan, kézzel festett, m: 20,5 cm 2975296
11467
448
Zsolnay porcelán bagoly, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 16 cm 2966598
11468
448
Zsolnay szalonnázó paraszt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 33 cm 2970878
11469
448
Zsolnay piros virág mintával díszített váza, fodros peremrésszel, jelzéssel, hibátlan, m: 18 cm
2970875
11470
448
Zsolnay lila virág mintával díszített váza, jelzéssel, hibátlan, m: 26 cm
2968810
11471
448
3800
Zsolnay búgócsigás kisfiú, terv.: Sinkó András. kézzel festett, jelzett, hibátlan (kis gyári tűzhibával, m: 13 cm
2967908
11472
448
Zsolnay "Száz éves a Pécsi Porcelángyár" eozin mázas plakett, 1968, jelzéssel, kis mázhibával d: 10,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF