Porzellan

Zahl der Lose: 475

Hummel kisfiú virággal. Jelzéssel, kézzel festett, minimális mázkopással, m: 10 cm
11316.

Rufpreis:
8 000 HUF

Hummel gitározó kislány. Jelzéssel, kézzel festett, hibátlan, m: 10 cm
11317.

Rufpreis:
8 000 HUF

Hummel postás kislány. Jelzéssel, kézzel festett, kis mázkopással, m: 13,5 cm
11318.

Rufpreis:
8 000 HUF

Hummel falikép, békától megijedő fiú, jelzéssel, kézzel festett, kis kopással, 13x12,5 cm
11319.

Rufpreis:
8 000 HUF

Goebel: Kislány babájával a kosárban. Terv: Nina Marco. Kézzel festett porcelán, hibátlan, m: 14 cm
11320.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Hummel gitáros lány és Bertram esernyős fiú figura, javítottak, jelzettek, m: 11,5-15,5 cm
11321.

Rufpreis:
1 000 HUF

11322.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Zsolnay virágmintás porcelán lámpa. Kézzel festett, jelzett, működik, hibátlan, m: 58 cm
11323.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Zsolnay Pompadour mintás porcelán teás készlet, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal
11324.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

Zsolnay agár, kézzel festett, jelzett (tervező: Markup Béla), hibátlan, m: 26 cm
11325.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Zsolnay Pompadour mintás süteményes készlet, tál + 6 db tányér. Jelzett, hibátlan, d: 29 cm, 19 cm.
11326.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

Herendi Apponyi mintás porcelán tál. Nagy méretű, Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 33 cm
11327.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF