Porzellan Zahl der Lose: 475
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2970841
11316
448
Hummel kisfiú virággal. Jelzéssel, kézzel festett, minimális mázkopással, m: 10 cm
2970837
11317
448
Hummel gitározó kislány. Jelzéssel, kézzel festett, hibátlan, m: 10 cm 2970813
11318
448
Hummel postás kislány. Jelzéssel, kézzel festett, kis mázkopással, m: 13,5 cm
2970807
11319
448
Hummel falikép, békától megijedő fiú, jelzéssel, kézzel festett, kis kopással, 13x12,5 cm 2828039
11320
448
Goebel: Kislány babájával a kosárban. Terv: Nina Marco. Kézzel festett porcelán, hibátlan, m: 14 cm
2966360
11321
448
Hummel gitáros lány és Bertram esernyős fiú figura, javítottak, jelzettek, m: 11,5-15,5 cm 2952508
11322
448
28000
2946901
11323
448
38000
Zsolnay virágmintás porcelán lámpa. Kézzel festett, jelzett, működik, hibátlan, m: 58 cm
2807225
11324
448
44000
Zsolnay Pompadour mintás porcelán teás készlet, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal 2966537
11325
448
Zsolnay agár, kézzel festett, jelzett (tervező: Markup Béla), hibátlan, m: 26 cm
2970059
11326
448
34000
Zsolnay Pompadour mintás süteményes készlet, tál + 6 db tányér. Jelzett, hibátlan, d: 29 cm, 19 cm. 2927085
11327
448
22000
Herendi Apponyi mintás porcelán tál. Nagy méretű, Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 33 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF