Porzellan

Zahl der Lose: 475

11292.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

11293.

Rufpreis:
75 000 HUF
203,25
234,38

11294.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Herend gyöngytyúk, cca 1915, jelzéssel, egyik virág sérült, egyébként szép állapotban, m: 16,5 cm
11295.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

11296.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

cca 1916-1918 IV. Károly király képmásával díszített porcelán váza, jelzés nélkül, kopással, repedéssel, m: 11 cm
11297.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Zsolnay eozin mázas bonbonier, cca 1960-1980, körben szarvasmintákkal díszítve, pajzspecsétes, hibátlan, d: 14 cm, m: 9,5 cm
11298.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75
13

Zsolnay eozin mázas ékszertartó, kis mázkopással, pajzspecsétes, m: 9,5 cm, ritka!
11299.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Zsolnay repesztett ökörvér színű eozin mázas porcelán váza, jelzett, 1960 körül, kis mozaikdarab-hiánnyal, m: 27,5 cm, ritka!
11300.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

11301.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Herendi akt karba tett kézzel. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. Ritka forma. m: 28,5 cm
11302.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Zsolnay repesztett ökörvér (eozin) mázas porcelán váza, 1960-as évek. Jelzett, apró mázelszíneződéssel, m: 32 cm. Ritka!
11303.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF