Porzellan Zahl der Lose: 475
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2954358
11292
448
70000
2622523
11293
448
75000
2927581
11294
448
80000
2973951
11295
448
30000
Herend gyöngytyúk, cca 1915, jelzéssel, egyik virág sérült, egyébként szép állapotban, m: 16,5 cm 2967839
11296
448
40000
2968099
11297
448
cca 1916-1918 IV. Károly király képmásával díszített porcelán váza, jelzés nélkül, kopással, repedéssel, m: 11 cm
2968927
11298
448
22000
Zsolnay eozin mázas bonbonier, cca 1960-1980, körben szarvasmintákkal díszítve, pajzspecsétes, hibátlan, d: 14 cm, m: 9,5 cm 2968909
11299
448
Zsolnay eozin mázas ékszertartó, kis mázkopással, pajzspecsétes, m: 9,5 cm, ritka! 2968903
11300
448
30000
Zsolnay repesztett ökörvér színű eozin mázas porcelán váza, jelzett, 1960 körül, kis mozaikdarab-hiánnyal, m: 27,5 cm, ritka! 2968840
11301
448
50000
Zsolnay díszváza. Formába öntött porcelán. Felületén színesen festett táncoló, zenélő alakok. Török János modellje, 1960. Alján jelzett: zölddel bélyegzett márkajel. Zsolnay-gyár, (Pécsi Porcelángyár), 1960-as évek. M.: 40,5 cm Irodalom: Kovács Orsolya: Zsolnay modern, 1953-1990. Pécs, 2020., 110. oldal. Hibátlan, aljánál gyári tűzhibával, m: 40,5 cm
2969512
11302
448
30000
Herendi akt karba tett kézzel. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. Ritka forma. m: 28,5 cm 2970398
11303
448
60000
Zsolnay repesztett ökörvér (eozin) mázas porcelán váza, 1960-as évek. Jelzett, apró mázelszíneződéssel, m: 32 cm. Ritka!
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF