Porzellan Zahl der Lose: 475
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2974923
11437
448
Herendi virág mintás porcelán tányérka. Kézzel fetett, jelzett, minimális kopással d: 14,5 cm
2975454
11438
448
Herendi Rotschild mintás tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, 12x9 cm 2975448
11439
448
Herendi Eton bonbonier, jelzéssel, hibátlan, d: 7,5 cm 2976595
11440
448
Herendi Viktória mintás tálka, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 13,5×9 cm 2976590
11441
448
Herendi Viktória mintás fogpiszkálótartó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 8×5 cm, m: 6 cm 2976639
11442
448
Herendi porcelán fűszertartó, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, h: 10 cm, m: 5,5 cm 2976621
11443
448
Herendi Apponyi mintás porcelán hamutál, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 9x6x1 cm 2976622
11444
448
Herendi porcelán virágdísz, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 7,5x7x3 cm 2909170
11445
448
2935332
11446
448
2 db Herendi, Óherendi pipacs mintás mély tányér. Kézzel festett, jelzett, egyiken kis lepattanás, másikon hajszálrepedés. d: 25 cm 2908539
11447
448
2908530
11448
448
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF