Porzellan

Zahl der Lose: 475

Herendi virág mintás porcelán tányérka. Kézzel fetett, jelzett, minimális kopással d: 14,5 cm
11437.

Rufpreis:
3 000 HUF

Herendi Rotschild mintás tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, 12x9 cm
11438.

Rufpreis:
3 000 HUF

Herendi Eton bonbonier, jelzéssel, hibátlan, d: 7,5 cm
11439.

Rufpreis:
2 800 HUF

Herendi Viktória mintás tálka, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 13,5×9 cm
11440.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Herendi Viktória mintás fogpiszkálótartó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 8×5 cm, m: 6 cm
11441.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Herendi porcelán fűszertartó, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, h: 10 cm, m: 5,5 cm
11442.

Rufpreis:
1 600 HUF

Herendi Apponyi mintás porcelán hamutál, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 9x6x1 cm
11443.

Rufpreis:
1 600 HUF

Herendi porcelán virágdísz, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 7,5x7x3 cm
11444.

Rufpreis:
1 600 HUF

11445.

Rufpreis:
3 000 HUF

2 db Herendi, Óherendi pipacs mintás mély tányér. Kézzel festett, jelzett, egyiken kis lepattanás, másikon hajszálrepedés. d: 25 cm
11446.

Rufpreis:
3 000 HUF

11447.

Rufpreis:
4 000 HUF

11448.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF