Porzellan Zahl der Lose: 475
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2976467
11582
448
2967175
11583
448
Szecessziós majolika kínáló, körben virágmintákkal ékesített, jelzéssel, hajszálrepedéssel, 36x19x15 cm
2967154
11584
448
2 darab olasz felszolgáló lány figura, porcelán, jelzéssel, kis kopással, m: 13-14 cm
2965504
11585
448
Rosenthal porcelán teás készlet. Négy személyes. Hozzá tálca. Matricás, jelzett, egy tányéron lepattanás, kanna fedele hiányzik.
2966032
11586
448
Volkstadt Leuchtenburg porcelán mokkás készlet. Matricás, jelzett, kis kopásokkal. + hozzá hat személyes süteményes készlet
2974175
11587
448
Gerzit zsánerjelenetes steinzug söröskorsó, ón fedéllel, jelzéssel, hibátlan, m: 26,5 cm
2965166
11588
448
Bohemia Victoria szecessziós mintás kávés készlet, teljes, hibátlan, jelzéssel.
2946201
11589
448
Remoan porcelánfestés: Kétfüles fedeles váza, matricás és kézzel festett díszítéssel, jelzéssel, kis kopással, m: 32 cm
2946196
11590
448
18 darabos lómintás porcelán tétel: tálak, kiöntő, csésze, alátét, hamuzó, fűszerszórók. Jelzés nélkül, fedélhiánnyal, szép állapotban.
2925377
11591
448
2914673
11592
448
2923487
11593
448
3 darab antik csehszlovák kínálótál, matricás, jelzéssel, kopott, d: 27-30 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF