Porzellan

Zahl der Lose: 475

11582.

Rufpreis:
8 000 HUF

Szecessziós majolika kínáló, körben virágmintákkal ékesített, jelzéssel, hajszálrepedéssel, 36x19x15 cm
11583.

Rufpreis:
10 000 HUF

2 darab olasz felszolgáló lány figura, porcelán, jelzéssel, kis kopással, m: 13-14 cm
11584.

Rufpreis:
8 000 HUF

Rosenthal porcelán teás készlet. Négy személyes. Hozzá tálca. Matricás, jelzett, egy tányéron lepattanás, kanna fedele hiányzik.
11585.

Rufpreis:
10 000 HUF

Volkstadt Leuchtenburg porcelán mokkás készlet. Matricás, jelzett, kis kopásokkal. + hozzá hat személyes süteményes készlet
11586.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Gerzit zsánerjelenetes steinzug söröskorsó, ón fedéllel, jelzéssel, hibátlan, m: 26,5 cm
11587.

Rufpreis:
8 000 HUF

Bohemia Victoria szecessziós mintás kávés készlet, teljes, hibátlan, jelzéssel.
11588.

Rufpreis:
8 000 HUF

Remoan porcelánfestés: Kétfüles fedeles váza, matricás és kézzel festett díszítéssel, jelzéssel, kis kopással, m: 32 cm
11589.

Rufpreis:
4 000 HUF

18 darabos lómintás porcelán tétel: tálak, kiöntő, csésze, alátét, hamuzó, fűszerszórók. Jelzés nélkül, fedélhiánnyal, szép állapotban.
11590.

Rufpreis:
4 000 HUF

11591.

Rufpreis:
5 000 HUF

11592.

Rufpreis:
4 000 HUF

3 darab antik csehszlovák kínálótál, matricás, jelzéssel, kopott, d: 27-30 cm
11593.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF