Porzellan

Zahl der Lose: 475

cca 1900 Antik japán váza, madaras díszítéssel. Kézzel festett, javítással, jelzéssel, m: 17,5 cm
11570.

Rufpreis:
10 000 HUF

Port porcelán, Ausztria, kétfejű sassal díszített fekete mázas porcelán padlóváza, aranyozott festéssel, nyakán áttört mintával, jelzéssel, néhol kopással, m: 56 cm
11571.

Rufpreis:
10 000 HUF

cca 1908-1939 Thomas Bavaria Hindenburg mintás porcelán kínáló, kopással, pereménél kis pattanással, jelzéssel, d: 25 cm
11572.

Rufpreis:
5 000 HUF

11573.

Rufpreis:
8 000 HUF

Hindenburg mintás porcelán kínáló, kopással, pereménél kis pattanással, jelzés nélkül, d: 24 cm
11574.

Rufpreis:
5 000 HUF

Aquincum ülő lány macskával, terv.: Ősz Szabó Antónia, jelzéssel, minimális kopottsággal, m: 13,5 cm
11575.

Rufpreis:
12 000 HUF

Aquincum aquazur bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. terv: Őz-Szabó Antónia. d: 10 cm,
11576.

Rufpreis:
8 000 HUF

11577.

Rufpreis:
8 000 HUF

11578.

Rufpreis:
4 000 HUF

11579.

Rufpreis:
4 000 HUF

Goebel angyal szobor, restaurált, hajszálrepedéssel, jelzéssel, m: 31 cm
11580.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

19. sz. vége, Arita japán dísztál, jelzés nélkül, kis kopottsággal, d: 21,5 cm
11581.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF