Porzellan Zahl der Lose: 475
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2972598
11570
448
cca 1900 Antik japán váza, madaras díszítéssel. Kézzel festett, javítással, jelzéssel, m: 17,5 cm
2974653
11571
448
Port porcelán, Ausztria, kétfejű sassal díszített fekete mázas porcelán padlóváza, aranyozott festéssel, nyakán áttört mintával, jelzéssel, néhol kopással, m: 56 cm
2895171
11572
448
cca 1908-1939 Thomas Bavaria Hindenburg mintás porcelán kínáló, kopással, pereménél kis pattanással, jelzéssel, d: 25 cm
2902496
11573
448
2895174
11574
448
Hindenburg mintás porcelán kínáló, kopással, pereménél kis pattanással, jelzés nélkül, d: 24 cm
2947522
11575
448
Aquincum ülő lány macskával, terv.: Ősz Szabó Antónia, jelzéssel, minimális kopottsággal, m: 13,5 cm
2883747
11576
448
Aquincum aquazur bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. terv: Őz-Szabó Antónia. d: 10 cm,
2913976
11577
448
2740784
11578
448
2642818
11579
448
2967263
11580
448
Goebel angyal szobor, restaurált, hajszálrepedéssel, jelzéssel, m: 31 cm 2976463
11581
448
19. sz. vége, Arita japán dísztál, jelzés nélkül, kis kopottsággal, d: 21,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF