Porzellan Zahl der Lose: 475
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2969770
11642
448
2 db fürdőpohár porcelán MFF Karlovy vary, Marianské Lazni. Kopott 14 cm
2969024
11643
448
Gerzit gyűjtői söröskorsó, körben biszkvit porcelán jelenetképekkel díszítve, jelzéssel, hibátlan, m: 16,5 cm
2969012
11644
448
Gerz vadászmintás söröskorsó, steinzeug, körben stilizált vadászjelenetekkel díszített, jelzéssel, hibátlan, m: 18,5 cm 2968998
11645
448
Original Gerzit gyűjtői söröskorsó, oldalán képtáblákban biszkvit porcelán jelenetek, mohaszínű mázzal egybekötve, jelzéssel, egy gyári mázhibát leszámítva hibátlan, m:18,5 cm
2968115
11646
448
cca 1920-1930 Weimar "Petra" süteménykínáló készlet, festett és aranyozott díszítéssel, jelzéssel, hibátlan, d: 20 cm, 28,5 cm
2968112
11647
448
4600
Antik áttört- és virágmintás díszítésű süteménykínáló készlet, nagy tálon számozással, minimális kopottsággal, d: 12,5 cm, 23 cm 2975822
11648
448
Rosenthal studio-line porcelán kiöntő, Románc Sorozat, tervezte: Björn Winblad (1918-2006). Jelzéssel, hibátlan, m: 23,5 cm
2975817
11649
448
Olaszország, Toszkán ötosztatú kínáló kancsóval, mázas kerámia, mázas fajansz, jelzéssel, minimális kopottsággal, d: 27 cm, m: 17 cm 2975311
11650
448
Antik hagymamintás porcelán sodrófa, jelzés nélkül, utólag készült fa fogóval, minimális kopottsággal, d: 7,5 cm, h: 48 cm 2975289
11651
448
Apátfalva népi kerámiatányér, "Eszter." felirattal, virág motívummal, jelzett, kopott, d: 22 cm 2975284
11652
448
Apátfalva népi kerámiatányér, kereszt motívummal, jelzett, kopott, d: 23 cm 2971610
11653
448
Gerzit original régi söröskorsó, oldalán kartusokban portré díszítésekkel, jelzéssel, hibátlan, m: 15 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF