Porzellan

Zahl der Lose: 475

2 db fürdőpohár porcelán MFF Karlovy vary, Marianské Lazni. Kopott 14 cm
11642.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Gerzit gyűjtői söröskorsó, körben biszkvit porcelán jelenetképekkel díszítve, jelzéssel, hibátlan, m: 16,5 cm
11643.

Rufpreis:
5 000 HUF

Gerz vadászmintás söröskorsó, steinzeug, körben stilizált vadászjelenetekkel díszített, jelzéssel, hibátlan, m: 18,5 cm
11644.

Rufpreis:
5 000 HUF

Original Gerzit gyűjtői söröskorsó, oldalán képtáblákban biszkvit porcelán jelenetek, mohaszínű mázzal egybekötve, jelzéssel, egy gyári mázhibát leszámítva hibátlan, m:18,5 cm
11645.

Rufpreis:
6 000 HUF

cca 1920-1930 Weimar "Petra" süteménykínáló készlet, festett és aranyozott díszítéssel, jelzéssel, hibátlan, d: 20 cm, 28,5 cm
11646.

Rufpreis:
6 000 HUF

Antik áttört- és virágmintás díszítésű süteménykínáló készlet, nagy tálon számozással, minimális kopottsággal, d: 12,5 cm, 23 cm
11647.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Rosenthal studio-line porcelán kiöntő, Románc Sorozat, tervezte: Björn Winblad (1918-2006). Jelzéssel, hibátlan, m: 23,5 cm
11648.

Rufpreis:
5 000 HUF

Olaszország, Toszkán ötosztatú kínáló kancsóval, mázas kerámia, mázas fajansz, jelzéssel, minimális kopottsággal, d: 27 cm, m: 17 cm
11649.

Rufpreis:
5 000 HUF

Antik hagymamintás porcelán sodrófa, jelzés nélkül, utólag készült fa fogóval, minimális kopottsággal, d: 7,5 cm, h: 48 cm
11650.

Rufpreis:
5 000 HUF
9

Apátfalva népi kerámiatányér, "Eszter." felirattal, virág motívummal, jelzett, kopott, d: 22 cm
11651.

Rufpreis:
4 000 HUF
11

Apátfalva népi kerámiatányér, kereszt motívummal, jelzett, kopott, d: 23 cm
11652.

Rufpreis:
4 000 HUF

Gerzit original régi söröskorsó, oldalán kartusokban portré díszítésekkel, jelzéssel, hibátlan, m: 15 cm
11653.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF