Porzellan

Zahl der Lose: 475

11714.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kínaizáló rózsamintás váza, porcelán, jelzés nélkül, hibátlan, m:16,5 cm
11715.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Heinrich Grazie porcelán pecsenyés tál, hibátlan, jelzéssel, h: 40 cm
11716.

Rufpreis:
1 000 HUF

Régi német steinzeug boros butella, jelzés nélkül, kopásokkal, m: 1,5 L, m: 26 cm
11717.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bavaria szoszié, jelzett, hibátlan, d: 17 cm
11718.

Rufpreis:
2 000 HUF

MZ Austria kagyló alakú ékszertartó tálka, kopással, h: 15,5 cm
11719.

Rufpreis:
1 200 HUF

Antik kézzel festett népi fajansz tányér, jelzett: České Budějovice L&CH Hardtmuth, kopott, d: 23,5 cm
11720.

Rufpreis:
1 000 HUF

Francia Sarreguemines tortatál, jelzett, minimális kopásokkal, d: 30,5 cm
11721.

Rufpreis:
2 000 HUF

Drasche porcelán őzike figura, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 15,5x9,5 cm
11722.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bavaria virág- aranyozott- és dombormintás asztalközép, matricás, jelzéssel, kis kopással, d: 24 cm
11723.

Rufpreis:
2 400 HUF

Gombát szedő lány porcelán figura, jelzéssel, hibátlan, m: 15 cm
11724.

Rufpreis:
2 000 HUF

Drasche (Kőbányai) porcelán bagoly, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 7 cm
11725.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF