Porzellan Zahl der Lose: 475
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2783054
11714
448
2941456
11715
448
2200
Kínaizáló rózsamintás váza, porcelán, jelzés nélkül, hibátlan, m:16,5 cm
2889794
11716
448
Heinrich Grazie porcelán pecsenyés tál, hibátlan, jelzéssel, h: 40 cm 2829728
11717
448
Régi német steinzeug boros butella, jelzés nélkül, kopásokkal, m: 1,5 L, m: 26 cm
2847287
11718
448
Bavaria szoszié, jelzett, hibátlan, d: 17 cm 2887537
11719
448
MZ Austria kagyló alakú ékszertartó tálka, kopással, h: 15,5 cm
2804685
11720
448
Antik kézzel festett népi fajansz tányér, jelzett: České Budějovice L&CH Hardtmuth, kopott, d: 23,5 cm 2829547
11721
448
Francia Sarreguemines tortatál, jelzett, minimális kopásokkal, d: 30,5 cm 2966708
11722
448
Drasche porcelán őzike figura, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 15,5x9,5 cm 2966540
11723
448
Bavaria virág- aranyozott- és dombormintás asztalközép, matricás, jelzéssel, kis kopással, d: 24 cm
2966376
11724
448
Gombát szedő lány porcelán figura, jelzéssel, hibátlan, m: 15 cm
2966476
11725
448
Drasche (Kőbányai) porcelán bagoly, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 7 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF