Porzellan

Zahl der Lose: 475

Bareuther Bavaria porcelán fali dísztányér, Franz von Defregger sorozat, "Besuch der Großeltern". Matricás, jelzett, számozott, hibátlan, d: 20 cm
11690.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bareuther Bavaria porcelán fali dísztányér, Franz von Defregger sorozat, "Der Vogel". Matricás, jelzett, számozott, hibátlan, d: 20 cm
11691.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bareuther Bavaria porcelán fali dísztányér, Franz von Defregger sorozat, "Die Puppenreparatur". Matricás, jelzett, számozott, hibátlan, d: 20 cm
11692.

Rufpreis:
3 000 HUF

Vohenstrauss Bavaria porcelán fali dísztányér, Bernd Gagel - "Rathaus zu Michelstadt" mintával. Matricás, jelzett, számozott, hibátlan, d: 20 cm
11693.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kaiser porcelán fali dísztányér, Manfred Herzog-Gerber - "Abschied von Würzburg" mintával. Matricás, jelzett, számozott, hibátlan, d: 20 cm
11694.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kaiser porcelán fali dísztányér, Benjamin Vautier - "Das Dankgebet" mintával. Matricás, jelzett, számozott, hibátlan, d: 20 cm
11695.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hutschenreuther porcelán fali dísztányér, Benjamin Vautier - "In der Klosterschule" mintával. Matricás, jelzett, számozott, hibátlan, d: 20 cm
11696.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hutschenreuther porcelán fali dísztányér, Benjamin Vautier - "In der Kirche" mintával. Matricás, jelzett, számozott, hibátlan, d: 20 cm
11697.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bareuther Bavaria porcelán fali dísztányér, Franz von Defregger sorozat, "Das Kartenhaus". Matricás, jelzett, számozott, hibátlan, d: 20 cm
11698.

Rufpreis:
3 000 HUF

Delft original malom mintás söröskorsó pár, jelzéssel, hibátlan, m: 11,5 cm
11699.

Rufpreis:
3 000 HUF

Régi német söröskorsó, "A kerámiakészítés műveletei", jelzéssel, hibátlan, m: 15 cm
11700.

Rufpreis:
3 000 HUF

2 darab antik szenteltvíztartó, egyik jelzéssel. Kopással, m: 9-15 cm
11701.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF