Porzellan Zahl der Lose: 475
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2966043
11690
448
Bareuther Bavaria porcelán fali dísztányér, Franz von Defregger sorozat, "Besuch der Großeltern". Matricás, jelzett, számozott, hibátlan, d: 20 cm
2966044
11691
448
Bareuther Bavaria porcelán fali dísztányér, Franz von Defregger sorozat, "Der Vogel". Matricás, jelzett, számozott, hibátlan, d: 20 cm
2966048
11692
448
Bareuther Bavaria porcelán fali dísztányér, Franz von Defregger sorozat, "Die Puppenreparatur". Matricás, jelzett, számozott, hibátlan, d: 20 cm
2966053
11693
448
Vohenstrauss Bavaria porcelán fali dísztányér, Bernd Gagel - "Rathaus zu Michelstadt" mintával. Matricás, jelzett, számozott, hibátlan, d: 20 cm
2966058
11694
448
Kaiser porcelán fali dísztányér, Manfred Herzog-Gerber - "Abschied von Würzburg" mintával. Matricás, jelzett, számozott, hibátlan, d: 20 cm
2966060
11695
448
Kaiser porcelán fali dísztányér, Benjamin Vautier - "Das Dankgebet" mintával. Matricás, jelzett, számozott, hibátlan, d: 20 cm
2966062
11696
448
Hutschenreuther porcelán fali dísztányér, Benjamin Vautier - "In der Klosterschule" mintával. Matricás, jelzett, számozott, hibátlan, d: 20 cm
2966063
11697
448
Hutschenreuther porcelán fali dísztányér, Benjamin Vautier - "In der Kirche" mintával. Matricás, jelzett, számozott, hibátlan, d: 20 cm
2966065
11698
448
Bareuther Bavaria porcelán fali dísztányér, Franz von Defregger sorozat, "Das Kartenhaus". Matricás, jelzett, számozott, hibátlan, d: 20 cm
2970096
11699
448
Delft original malom mintás söröskorsó pár, jelzéssel, hibátlan, m: 11,5 cm
2970105
11700
448
Régi német söröskorsó, "A kerámiakészítés műveletei", jelzéssel, hibátlan, m: 15 cm
2976323
11701
448
2 darab antik szenteltvíztartó, egyik jelzéssel. Kopással, m: 9-15 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF