Porzellan Zahl der Lose: 475
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2967247
11618
448
Meissen virágmintás porcelán váza, jelzéssel, javított, m: 17 cm
2967173
11619
448
Antik német porcelán teababa, jelzéssel, porcelán rész hibátlan, m: 10 cm 2975466
11620
448
Wedgewood Royal Wedding 1981 july biszkvit porcelán bonbonier, Károly herceg és Diana képével, jelzéssel, hibátlan, 8x8 cm
2973051
11621
448
Jelzés nélkül: Uszkár. Fehér mázas, hibátlan 18x14 cm
2966756
11622
448
Lichte kobaltkék virágmintás söröskorsó, ón szerelékes porcelán fedéllel, jelzéssel, hibátlan, m: 17,5 cm
2966752
11623
448
cca 1950 Weimar virágmintás, aranyozott váza, minimális kopással, jelzéssel, m: 14 cm
2966747
11624
448
4600
Wallendorf arany relieffel díszített virágmintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 16 cm
2966729
11625
448
Kahla virágmintás mokkás készlet, matricás, aranyozott, jelzett, kis kopásokkal, teljes.
2852378
11626
448
Régi porcelán pecsenyés tál, jelzés nélkül, kopásokkal, 37x23 cm
2941477
11627
448
2966438
11628
448
2965883
11629
448
Alföldi fácánmintás süteményes készlet, teljes, matricás, jelzéssel, minimális kopással, h: 36 cm, d: 17 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF