Porzellan

Zahl der Lose: 475

Meissen virágmintás porcelán váza, jelzéssel, javított, m: 17 cm
11618.

Rufpreis:
6 000 HUF

Antik német porcelán teababa, jelzéssel, porcelán rész hibátlan, m: 10 cm
11619.

Rufpreis:
5 000 HUF

Wedgewood Royal Wedding 1981 july biszkvit porcelán bonbonier, Károly herceg és Diana képével, jelzéssel, hibátlan, 8x8 cm
11620.

Rufpreis:
4 000 HUF

Jelzés nélkül: Uszkár. Fehér mázas, hibátlan 18x14 cm
11621.

Rufpreis:
5 000 HUF

Lichte kobaltkék virágmintás söröskorsó, ón szerelékes porcelán fedéllel, jelzéssel, hibátlan, m: 17,5 cm
11622.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1950 Weimar virágmintás, aranyozott váza, minimális kopással, jelzéssel, m: 14 cm
11623.

Rufpreis:
4 000 HUF

Wallendorf arany relieffel díszített virágmintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 16 cm
11624.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Kahla virágmintás mokkás készlet, matricás, aranyozott, jelzett, kis kopásokkal, teljes.
11625.

Rufpreis:
5 000 HUF

Régi porcelán pecsenyés tál, jelzés nélkül, kopásokkal, 37x23 cm
11626.

Rufpreis:
1 000 HUF

11627.

Rufpreis:
6 000 HUF

11628.

Rufpreis:
4 000 HUF

Alföldi fácánmintás süteményes készlet, teljes, matricás, jelzéssel, minimális kopással, h: 36 cm, d: 17 cm
11629.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF