Porzellan

Zahl der Lose: 475

Zsolnay virág mintás falióra, kézzel festett, jelzett, hibátlan, működik, d: 25,5 cm
11473.

Rufpreis:
6 000 HUF
9

2 db Zsolnay kulacs matricás, jelzett, kopással 12, 16 cm
11474.

Rufpreis:
4 000 HUF

Zsolnay virágmintás váza, jelzett, hibátlan, m: 20 cm
11475.

Rufpreis:
6 000 HUF

Zsolnay piros virágmintás váza, matricás, kis kopással, jelzéssel, m: 15 cm
11476.

Rufpreis:
4 000 HUF

Zsolnay mázas kacsa vagy hattyú formájú tál, tervező: Török János, jelzéssel, pattanásokkal, javítással, m: 13,5 cm
11477.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Zsolnay virágmintás váza, jelzéssel, hibátlan, m: 13 cm
11478.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zsolnay pillangó mintás tojás bonbonier, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 11x8,5x8,5 cm
11479.

Rufpreis:
5 000 HUF
9

~2000. "Zsolnay Városszépítő Városvédő Emlékérem / Pécs Város Szépítéséért és Védelméért" eozin mázas porcelán plakett (100mm) T:1-
11480.

Rufpreis:
4 000 HUF

Zsolnay porcelán pillangó mintás bonbonier. Kézzel festett, jelzett, hibátlan (mázrepedésekkel), 8x8 cm
11481.

Rufpreis:
5 000 HUF

11482.

Rufpreis:
6 000 HUF

Zsolnay 2 db piros pöttyös porcelán bögre, jelzéssel, kopással, m: 8 cm
11483.

Rufpreis:
2 000 HUF

Zsolnay virágmintás porcelán bögre pár, 2 db, matricás, jelzett, hibátlan, m: 9,5 cm
11484.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF