Porzellan Zahl der Lose: 475
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2975273
11473
448
Zsolnay virág mintás falióra, kézzel festett, jelzett, hibátlan, működik, d: 25,5 cm 2972585
11474
448
2 db Zsolnay kulacs matricás, jelzett, kopással 12, 16 cm
2971763
11475
448
Zsolnay virágmintás váza, jelzett, hibátlan, m: 20 cm 2965715
11476
448
Zsolnay piros virágmintás váza, matricás, kis kopással, jelzéssel, m: 15 cm 2966421
11477
448
Zsolnay mázas kacsa vagy hattyú formájú tál, tervező: Török János, jelzéssel, pattanásokkal, javítással, m: 13,5 cm 2966562
11478
448
Zsolnay virágmintás váza, jelzéssel, hibátlan, m: 13 cm 2966555
11479
448
Zsolnay pillangó mintás tojás bonbonier, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 11x8,5x8,5 cm 2923152
11480
448
~2000. "Zsolnay Városszépítő Városvédő Emlékérem / Pécs Város Szépítéséért és Védelméért" eozin mázas porcelán plakett (100mm) T:1- 2954354
11481
448
Zsolnay porcelán pillangó mintás bonbonier. Kézzel festett, jelzett, hibátlan (mázrepedésekkel), 8x8 cm
2937795
11482
448
2970488
11483
448
Zsolnay 2 db piros pöttyös porcelán bögre, jelzéssel, kopással, m: 8 cm 2968986
11484
448
Zsolnay virágmintás porcelán bögre pár, 2 db, matricás, jelzett, hibátlan, m: 9,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF