Porzellan Zahl der Lose: 475
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2974801
11401
448
Herendi rózsamintás váza, kézzel festett, jelzéssel, hibátlan, d: 9,5 9,5 cm, m: 10 cm 2971787
11402
448
Óherendi mogyorókínáló, kézzel festett virágmintával, jelzett, hibátlan, d: 9 cm, m: 8 cm 2971754
11403
448
Herendi virágmintás kínáló, másodosztályú jelzéssel, minimális kopottsággal, d: 17 cm, m: 8,5 cm
2971753
11404
448
Herendi Viktória mintás kis váza, jelzéssel, minimális kopással, m: 7 cm
2971751
11405
448
Herendi ernyő alakú kínáló, másodosztályú jelzéssel, minimális kopottsággal, d: 15,5 cm, m: 9 cm
2971749
11406
448
Herendi Viktória mintás szív alakú bonbonier, rózsa plasztika fogó résszel, jelzett, hibátlan, cca 8x7x7 cm 2966758
11407
448
Herendi lila virágmintás bonbonier, aranyozott mintával, jelzéssel, minimális kopottsággal, kézzel festett, 10,5x7,5x5,5 cm.
2974925
11408
448
5500
Herendi virág mintás porcelán teás csésze, aljjal. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 2830352
11409
448
Antik Herendi / Óherendi virágmintás tányér, jelzett, Des 78, kopásokkal, d: 20 cm 2830351
11410
448
Antik Herendi / Óherendi virágmintás leveses tányér, jelzett, Des 78, kopásokkal, d: 23,5 cm 2904786
11411
448
Herendi virágmintás váza, kézzel festett, jelzéssel, hibátlan, m: 16cm
2904782
11412
448
Herendi Viktória mintás váza, matricás, alján lyukkal, jelzéssel, hibátlan, m: 16cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF