https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Porzellan

Zahl der Lose: 475

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Herendi kék virágmintás 8 db lapos tányér, jelzett, kis kopással, 27 cm
1
11377.

Herendi kék virágmintás 8 db lapos tányér, jelzett, kis kopással, 27 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
EUR
,
43,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Herendi kék virágmintás ragutál, jelzett, kis kopással, 25 cm
1
11378.

Herendi kék virágmintás ragutál, jelzett, kis kopással, 25 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Herendi zöld virágmintás gyertyatartó, kézzel festett, kétrészes, jelzéssel, hibátlan, m: 22,5 cm
1
11379.

Herendi zöld virágmintás gyertyatartó, kézzel festett, kétrészes, jelzéssel, hibátlan, m: 22,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
EUR
,
43,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Herendi Tertia 6 db süteményes tányér. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 19 cm
1
11380.

Herendi Tertia 6 db süteményes tányér. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 19 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
EUR
,
56,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Herend Viktória mintás váza, jelzéssel, kis aranykopással, m: 16 cm
1
11381.

Herend Viktória mintás váza, jelzéssel, kis aranykopással, m: 16 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Herendi rózsamintás váza, kézzel festett, jelzéssel, hibátlan, d: 15,5 cm, m: 15,5 cm
1
11382.

Herendi rózsamintás váza, kézzel festett, jelzéssel, hibátlan, d: 15,5 cm, m: 15,5 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
20
 
Herendi Apponyi szószos tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 15 cm
1
11383.

Herendi Apponyi szószos tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 15 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Herendi Apponyi mintás lámpához való búra és elektromos szerelék. m37 cm, d: 55 cm
1
11384.

Herendi Apponyi mintás lámpához való búra és elektromos szerelék. m37 cm, d: 55 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Herendi / Óherendi zöld virágmintás nagytányér szett, 6 db, masszába nyomott és festett jelzéssel, kopással, d: 25 cm
1
11385.

Herendi / Óherendi zöld virágmintás nagytányér szett, 6 db, masszába nyomott és festett jelzéssel, kopással, d: 25 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Antik Óherendi virágmintás tányér, jelzett, Des 78, kopásokkal, d: 23cm
1
11386.

Antik Óherendi virágmintás tányér, jelzett, Des 78, kopásokkal, d: 23cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Herendi kék virágmintás szoszié, jelzett, kis kopással, rózsán kis lepattanás, 25 cm
1
11387.

Herendi kék virágmintás szoszié, jelzett, kis kopással, rózsán kis lepattanás, 25 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Antik Óherendi virágmintás tányér, jelzett, Des 78, kopásokkal, d: 20 cm
1
11388.

Antik Óherendi virágmintás tányér, jelzett, Des 78, kopásokkal, d: 20 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse