Porzellan

Zahl der Lose: 475

Angol szószos tál, jelzett, kopásokkal, fajansz, m: 17 cm
11352.

Rufpreis:
6 000 HUF

11353.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

11354.

Rufpreis:
200 000 HUF
542,01
625,00

11355.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

11356.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

Régi Capodimonte kaspó, jelzett, kopásokkal, m: 14,5cm, d: 19 cm
11357.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Szekeres Károly (1940-2016): Színes repesztett díszváza, porcelán, kézzel festett, jelzett az oldalán alul, hibátlan, 13,5x14x9 cm
11358.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Satsuma madármintás tál, Meiji-korszak, jelzéssel, kézzel festett, hibátlan, d: 15,5 cm
11359.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

Wedgewood 6 személyes porcelán kévés készlet. Matricás, jelzett, hibátlan
11360.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

11361.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

11362.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

1978 Hollóházi Szász Endre Pax porcelán falidísz, eredeti díszdobozában, jelzéssel, hibátlan, d: 15 cm
11363.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF