https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Porzellan Zahl der Lose: 475
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2747425
11352
448
0
6000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Angol szószos tál, jelzett, kopásokkal, fajansz, m: 17 cm 2866071
11353
448
0
30000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Limoges, francia 20 darabos készlet, kopásokkal, minimális lepattanás, jelzett.
Das Lot is nicht erreichbar
2866051
11354
448
0
200000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Goebel 47 darabos étkészlet, porcelán, jelzett, szép állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2784954
11355
448
0
100000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Antik kölnis üveg, kézzel festett porcelán, Nostredamus, kopott, restaurált, jelzett: Lippert & Haas Schlagenwald, 1830-46 körül, m: 21 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2866052
11356
448
0
100000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
KPM berlini 32 darabos étkészlet, porcelán, jelzett, kopásokkal, néhány darabon lepattanás.
Das Lot is nicht erreichbar
2824198
11357
448
0
26000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Régi Capodimonte kaspó, jelzett, kopásokkal, m: 14,5cm, d: 19 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2953226
11358
448
0
22000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Szekeres Károly (1940-2016): Színes repesztett díszváza, porcelán, kézzel festett, jelzett az oldalán alul, hibátlan, 13,5x14x9 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2945478
11359
448
0
42000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Satsuma madármintás tál, Meiji-korszak, jelzéssel, kézzel festett, hibátlan, d: 15,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2830730
11360
448
0
22000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Wedgewood 6 személyes porcelán kévés készlet. Matricás, jelzett, hibátlan
Das Lot is nicht erreichbar
2824265
11361
448
0
26000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Antik Kínai porcelán korsó, jelzés nélkül, kopott, 1880-90 körül, m: 13,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2946206
11362
448
0
40000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Meissen edényt cipelő puttó figurákkal és plasztikus virág díszítményekkel ékesített asztalközép, kardos RB jelzéssel, kis kopottsággal, szép állapotban, 30x16x20 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2945449
11363
448
0
42000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
1978 Hollóházi Szász Endre Pax porcelán falidísz, eredeti díszdobozában, jelzéssel, hibátlan, d: 15 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse