Porzellan

Zahl der Lose: 475

Herendi Eton mintás ibolyaváza, hibátlan, jelzett, m: 6,5 cm
11425.

Rufpreis:
2 400 HUF

Herendi virágcsokor, jelzéssel, sérülésekkel, d: 9 cm, m: 7 cm
11426.

Rufpreis:
1 000 HUF
10

Herendi virágmintás bonbonier, jelzett, kézzel festett, hibátlan, d: 6,5 cm
11427.

Rufpreis:
3 000 HUF

Herendii rózsamintás ékszeres tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 10 cm
11428.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Herendi kínáló, körbefutó mangánlila csíkkal díszített, 2. oszt., jelzett, minimális kopottsággal, 20x15 cm
11429.

Rufpreis:
2 400 HUF

Herendi Viktória mintás cigarettatartó, kopással, jelzéssel, m: 7,5 cm
11430.

Rufpreis:
2 800 HUF

Óherendi Tertia cukortartó, fedél nélkül, kopással, d: 9 cm, m: 7 cm
11431.

Rufpreis:
2 000 HUF

Herendi madárka, sérüléssel, jelzéssel, m: 9 cm
11432.

Rufpreis:
3 000 HUF

Herendi bonbonier, kézzel festett, teteje ragasztott, jelzéssel, d: 7,5 cm
11433.

Rufpreis:
1 000 HUF

Herendi Apponyi mintás fonott tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 9,5 cm, m: 4 cm
11434.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Herendi Eton mintás fonott tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 10 cm
11435.

Rufpreis:
3 000 HUF

Herendi zöld mintás porcelán leveses csésze. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással d: 14 cm
11436.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF