Porzellan Zahl der Lose: 475
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2974802
11425
448
Herendi Eton mintás ibolyaváza, hibátlan, jelzett, m: 6,5 cm 2974408
11426
448
Herendi virágcsokor, jelzéssel, sérülésekkel, d: 9 cm, m: 7 cm 2974404
11427
448
Herendi virágmintás bonbonier, jelzett, kézzel festett, hibátlan, d: 6,5 cm 2974400
11428
448
Herendii rózsamintás ékszeres tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 10 cm 2974396
11429
448
Herendi kínáló, körbefutó mangánlila csíkkal díszített, 2. oszt., jelzett, minimális kopottsággal, 20x15 cm
2972732
11430
448
Herendi Viktória mintás cigarettatartó, kopással, jelzéssel, m: 7,5 cm
2971174
11431
448
Óherendi Tertia cukortartó, fedél nélkül, kopással, d: 9 cm, m: 7 cm 2971177
11432
448
Herendi madárka, sérüléssel, jelzéssel, m: 9 cm 2974081
11433
448
Herendi bonbonier, kézzel festett, teteje ragasztott, jelzéssel, d: 7,5 cm
2974376
11434
448
3400
Herendi Apponyi mintás fonott tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 9,5 cm, m: 4 cm 2973858
11435
448
Herendi Eton mintás fonott tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 10 cm 2974927
11436
448
Herendi zöld mintás porcelán leveses csésze. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással d: 14 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF